W dniu 19 marca w Miejskim Domu Kultury w Pile odbyły się Targi Edukacyjne dla gimnazjalistów. Przedsięwzięcie zostało zrealizowane przez Wydział Oświaty Starostwa Powiatowego w Pile. Swoje oferty w postaci stanowisk wystawiły wszystkie szkoły ponadgimnazjalne z Powiatu Pilskiego. Nie zabrakło stanowiska Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Piłce Siatkowej w Pile objętego programem Siatkarskie Ośrodki Szkolne. Zaopatrzony w banery i informatory z ofertą edukacyjną boks naszej szkoły przyciągał uwagę wielu gimnazjalistów i ich rodziców, którzy przybyli na targi z terenu całego powiatu i innych okolic Piły. Udzielaniem szczegółowych informacji zajmowali się Dyrektor Szkoły Pan Paweł Jarczak, Sekretarz Szkoły Pani Justyna Wantusiak, trener Pan Tomasz Aszemberg oraz wybrani uczniowie.


Jesteśmy przekonani, że to przedsięwzięcie w dużym stopniu przyczyni się do powodzenia trwającej już akcji naborowej.
Warto nadmienić, że nasza szkoła posiada jeszcze bardzo dużo egzemplarzy broszury przedstawiającej naszą bogatą ofertę edukacyjną. Posiadamy także broszurę w formie elektronicznej. Te materiały będą mocno wykorzystywane podczas tegorocznych naborów.

 SPRAWOZDANIE

prawe2

prawe1

Nasi partnerzy

logosms

Jeśli na boisku czujesz się jak ptak, to poczuj, jak wspaniale jest latać
i fruń, jak najwyżej po marzenia.

Arek Gołaś
holy bible