MAMY SIŁOWNIĘ !

W dniu 3.09.23r odbyło się uroczyste otwarcie profesjonalnej siłowni na hali sportowej Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w Pile oraz inauguracja roku szkolnego Siatkarskie Ośrodki Szkolne PZPS.

Wydarzenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem uczniów i rodziców naszej szkoły, a swoją obecnością zaszczycili nas:

🔹Eligiusz Komarowski – Starosta Pilski

🔹Jacek Broński – Prezes Wielkopolski Związek Piłki Siatkowej

🔹Zdzisław Gogol – Koordynator Regionalny Regionu Północ SOS

🔹Edi Marcal znany jako Edi Andradina – inwestor wspólnego projektu wraz z Powiatem Pilskim – Starostwo Powiatowe w Pile „Edi Arena” w którym znajdują się dwa korty do tenisa i boisko do piłki nożnej.

🔹Koordynatorzy Wojewódzcy Regionu Północ – Janusz Polaszek, Henryk Borowski, Jan Staniucha, Tomek Nowak.

🔹Wojtek Kosendiak – Prezes firmy STreZ Fitness Solutions.

Po uroczystościach nasi uczniowie i rodzice mieli okazje spotkać się ze swoimi wychowawcami i trenerami.

Dziękujemy wszystkim za obecność i życzymy wszystkiego dobrego w zbliżającym się roku szkolnym i sezonie sportowym.

KINO PO ANGIELSKU

Wyjście do kina na projekcję filmu „Indiana Jones i artefakt przeznaczenia” w oryginalnej wersji. 11.03 uczniowie klas 1A, 2ASK oraz 3 SK wzięli udział w

ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA

Wczoraj obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia i Dzień Pracownika Służby Zdrowia, które ustanowiono 7 kwietnia, w rocznicę powstania w 1948 r.Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Kwiecień jest