Agata Krauz zwyciężczynią Szkolnego Konkursu Fotograficznego WILKI SPORTU

Agata Krauz, 1SK

Z przyjemnością informujemy, że nasza siatkarka, Agata Krauz, uczennica klasy 1SK, zwyciężyła w konkursie fotograficznym Wilki Sportu ogłoszonym przez LOMS.

Agata jest autorką wielu pięknych zdjęć robionych podczas wydarzeń sportowych z udziałem naszych uczniów, które od początku roku zamieszczamy na naszej stronie internetowej.

Gratulujemy Agacie wielkiego talentu fotograficznego i życzymy by swoją pasją zaraziła  także swoich kolegów.

Poniżej prezentujemy galerię wybranych, przesłanych przez Agatę zdjęć, z których dwa ostatnie, stanowiące odrębną galerię, dały Jej tytuł Niekwestionowanej Mistrzyni Fotografii.

KINO PO ANGIELSKU

Wyjście do kina na projekcję filmu „Indiana Jones i artefakt przeznaczenia” w oryginalnej wersji. 11.03 uczniowie klas 1A, 2ASK oraz 3 SK wzięli udział w

ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA

Wczoraj obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia i Dzień Pracownika Służby Zdrowia, które ustanowiono 7 kwietnia, w rocznicę powstania w 1948 r.Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Kwiecień jest