III MEMORIAŁ WŁODZIMIERZA WINKLERA

W dniach 27-28 grudnia odbywa się w Hali Powiatowej przy ul. W. Pola III Memoriał Włodzimierza Winklera. Przy tej okazji mamy zaszczyt gościć Starostę Powiatu Pilskiego, Pana Eligiusza Komarowskiego, Panią Barbarę Winkler, wdowę po zmarłym Włodzimierzu Winklerze, oraz czołowych działaczy Wielkopolskiego Związku Siatkówki.

Włodzimierz Winkler, któremu poświęcone jest to wydarzenie, był wiceprezesem ds. szkoleniowych Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej oraz, co tak istotne dla naszej szkoły, założycielem i wiceprezesem Jokera Piła.

Podczas tegorocznej edycji Memoriału odsłonięta zastała również  tablica upamiętniająca  Włodzimierza Winklera i Jego zasługi  dla rozwoju pilskiej siatkówki.

Więcej o wydarzeniu na https://www.facebook.com/UKSSMSJOKERPILA

A.K.

BEZPIECZNE WALENTYNKI

Jak co roku, przeprowadzamy akcję informacyjno-edukacyjną pod hasłem „Bezpieczne Walentynki 2024”. Przed nami święto wszystkich zakochanych, święto miłości –Walentynki, które corocznie obchodzone jest w dniu

POCZTA WALENTYNKOWA

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego pełnili dziś rolę kupidynów doręczając pocztę od adoratorów uczniom naszej szkoły.

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

Zapraszamy do udziału w akcji pt. “Dzień Bezpiecznego Internetu”. Wszystkie zajęcia dostępne w formie cyfrowej on-line od 6 lutego do końca marca. Polecamy min.: Na

POCZTA WALENTYNKOWA

Z okazji 14 lutego Samorząd Uczniowski organizuje Pocztę Walentynkową. Każdy kto chcę wysłać Walentynkę dla swojej sympatii będzie miał taką możliwość. Wystarczy zanieść wypisaną kartkę