III MEMORIAŁ WŁODZIMIERZA WINKLERA

W dniach 27-28 grudnia odbywa się w Hali Powiatowej przy ul. W. Pola III Memoriał Włodzimierza Winklera. Przy tej okazji mamy zaszczyt gościć Starostę Powiatu Pilskiego, Pana Eligiusza Komarowskiego, Panią Barbarę Winkler, wdowę po zmarłym Włodzimierzu Winklerze, oraz czołowych działaczy Wielkopolskiego Związku Siatkówki.

Włodzimierz Winkler, któremu poświęcone jest to wydarzenie, był wiceprezesem ds. szkoleniowych Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej oraz, co tak istotne dla naszej szkoły, założycielem i wiceprezesem Jokera Piła.

Podczas tegorocznej edycji Memoriału odsłonięta zastała również  tablica upamiętniająca  Włodzimierza Winklera i Jego zasługi  dla rozwoju pilskiej siatkówki.

Więcej o wydarzeniu na https://www.facebook.com/UKSSMSJOKERPILA

A.K.

INDEKS “START2STAR”

Przypominamy, że rejestracja do Programu Indeks Start2Star dobiega końca! To ostatni dzwonek, aby skorzystać z tej wyjątkowej okazji i dołączyć do grona stypendystów, którzy realizują swoje marzenia o

XVIII TYDZIEŃ  EDUKACJI  PROFILAKTYCZNEJ

Już po raz drugi młodzież LOMS uczestniczyła w Tygodniu Edukacji Profilaktycznej organizowanym przez ZSG od 18 lat. W dniu 17.05.24r. odbył festyn sportowo-rekreacyjny „Sport zamiast

TYDZIEŃ EDUKACJI PROFILAKTYCZNEJ

W dniach 17-23.05.2024r. uczniowie naszej szkoły będą uczestniczyć w organizowanym w ZSG już po raz osiemnasty Tygodniu Edukacji Profilaktycznej. W jego ramach młodzież bedzie uczestniczyć

MATURY TRWAJĄ…

Dzisiaj trzeci dzień Egzaminu Maturalnego – J. Angielski. Trzymamy kciuki do końca za naszych Maturzystów!!