IV MEMORIAŁ WŁODZIMIERZA WINKLERA

28 meczów w tym 86 rozegranych setów, to spektrum trzydniowych zmagań 8 drużyn, w kategorii Juniorów Młodszych.

Było to wydarzenie z rodzaju tych, których organizowanie przed laty było domeną Pana Włodka, i w których uczestnictwo przynosiło mu ogrom spełnienia i satysfakcji. To sam Włodzimierz Winkler, swoją charyzmatyczną i ambitną postawą, zaszczepił w nas odwagę oraz ambicję do organizacji młodzieżowego szkolenia i przeprowadzania tak dużych przedsięwzięć. Przecież tak wielu z nas miało tą przyjemność uczyć się i współpracować z Panem Włodzimierzem. Nauka i doświadczenie z tej współpracy nie poszły na marne. Blisko 120 młodych ludzi rozegrało turniej poświęcony Jego pamięci.

Panie Włodku, pamiętamy….

Zakończył się IV Memoriał Włodzimierza Winklera.

Projekt realizowany w ramach Programu Mikro Granty, którego Operatorem Krajowym jest Fundacja Orły Sportu, finansowany ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki. Za akceptację, wsparcie i przychylność, dzięki którym realizacja celu była możliwa – serdecznie dziękujemy Powiat Pilski – Starostwo Powiatowe w Pile i Eligiusz Komarowski, Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w Pile z Dyrektorem Grzegorzem Witkowskim.

W oficjalnym otwarciu i zakończeniu turnieju, uczestniczyli członkowie najbliższej rodziny Pana Włodzimierza Winklera, Starosta Pilski Pan Eligiusz Komarowski. Udziału w zawodach gratulowali także: Prezes Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej, Pan Jacek Broński, Trener Koordynator Regionalny Siatkarskich Ośrodków Szkolnych Pan Zdzisław Gogol, oraz Trener Koordynator Kadr Wojewódzkich, Pan Janusz Polaszek. Obecni na wydarzeniu byli także przyjaciele Pana Włodka a wśród nich były Prezes dawnego Jokera Pan Jerzy Jasiński a także byli zawodnicy pilskiej siatkówki.

Klasyfikacja turnieju

1️⃣ LOMS Joker Piła-Powiat Pilski I

2️⃣ Gwardia Wrocław Academy

3️⃣ AZS UWM SMS Olsztyn

4️⃣ LOMS Joker Piła-Powiat Pilski II

5️⃣ TS Volley Jelcz-Laskowice

6️⃣ BKS Chemik Bydgoszcz I

7️⃣ BKS Chemik Bydgoszcz II

8️⃣ Tytani Białystok

Najlepszym zawodnikiem naszego pierwszego zespołu został Nikodem Chrostek, a w drugim zespole wyróżniono Oliwiera Plewkę.

Wyłoniono najlepszą “siódemkę” turnieju. W składzie wyróżnionych znaleźli się Jokerowcy:

✔️ Najlepszy środkowy – Kuba Ostrowski

✔️ Najlepszy przyjmujący – Alan Stachowiak

✔️ Najlepszy atakujący – Bartłomiej Gierszon

✔️ MVP – Fabian Wosiński

Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodników wraz z ich sztabami trenerskimi, którzy w okresie zdecydowali się na przyjazd do Piły i tak ambitnie podjęli sportową rywalizację. Dziękujemy wszystkim zawodnikom Joker Team, za postawę, walkę na boisku i za Waszą pomoc organizacyjną, w tym miejscu wielkie dzięki również tym starszym Jokerowcom, nie grającym w turnieju, za Wasze organizacyjne wsparcie.

Podczas turnieju bardzo atrakcyjnym akcentem była obecność studentów z Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Poznaniu, którzy przez dwa dni wspierali dyspozycję siatkarzy poprzez, masaż i terapię manualną. Rozstawione w hali punkty fizjoterapeutyczne cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i stanowiły dla uczestników nieocenioną wartość.

Serdecznie dziękujemy

Dzięki uprzejmości Katedry Ratownictwa Medycznego Akademii Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica w Pile i członków Koła Naukowego “Eskulap”, zabezpieczyliśmy zawody punktem pierwszej pomocy przedmedycznej.

Serdecznie dziękujemy za Waszą pracę i obecność.

Boiskowe zmagania zawodników podziwiane były przez licznie zgromadzoną publiczność. Rodzice, najbliższa rodzina, przyjaciele, koleżanki i koledzy oraz wielu innych sympatyków stale dopingowali wszystkim sportowcom co niezwykle podnosiło jakoś 3 dniowej rywalizacji. Dziękujemy.

Dziękujemy Panu Piotrowi Sosnowskiemu, Dyrektorowi Hotelu Gromada za przychylność organizacyjną, zrozumienie idei i umożliwienie zaproszenia zespołów do Piły.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Dziękujemy za każde wsparcie i tak wiele ciepłych słów, w uznaniu dla podjętego przedsięwzięcia w tak szczególnym celu. To dla nas bardzo ważne i motywujące.

Na koniec wielkie podziękowania dla wszystkich trenerów pracowników Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Pile i Joker Team.

Zrobiliśmy wspólnie kolejną dużą rzecz. Zrobiliśmy coś, co należało zrobić. Po raz kolejny daliśmy radę.

Brawo Wy, Brawo My.

Partner Turnieju – Pracownia autorska Roman Szumny.

Materiał ze strony: https://www.facebook.com/UKSSMSJOKERPILA

Udostępnij

Facebook

Więcej wpisów

POMOC PEDAGOGICZNO-PSYCHOLOGICZNA

Uwaga młodzież w kryzysie psychicznym, która ma problemy w domu, w szkole, w tym w relacjach rówieśniczych, może skontaktować się ze specjalistami i otrzymać fachowe

ŚWIATOWY DZIEŃ RZUCANIA PALENIA TYTONIU

W dniu 16 listopada 2023 roku obchodzimy Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu.Celem obchodów jest edukacja młodzieży w zakresie szkodliwości palenia tytoniu i używania e –