KOLEJNE SPOTKANIE W RAMACH TYGODNIA EDUKACJI PROFILAKTYCZNEJ

W ramach XVII Tygodnia Edukacji Profilaktycznej  w dniu 23.06.23r. odbyły się zajęcia z przedstawicielką Komendy Powiatowej Policji w Pile sierż. Magdaleną Mróz, która przeprowadziła zajęcia dotyczące odpowiedzialności karnej nieletnich oraz zagrożeń i bezpieczeństw, które czyhają na młodzież. Spotkanie odbyło się w hali sportowej ZSG, a udział w nim brała w klasa 3SK.

M.R-N.

“ŁĄCZY NAS PAMIĘĆ…”

Kolejny raz Uczniowie LO MS upamiętnili rocznicę Powstania w getcie warszawskim (16.04.1943 r). Podobnie jak w ubiegłym roku, uczestniczyliśmy w akcji edukacyjnej zorganizowanej przez Muzeum POLIN.

TURBOLANDESKUNDE

19 kwietnia 2024 odbył się drugi etap Konkursu Turbolandeskunde, wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego- Szwajcaria, naszą szkołę reprezentowała trzyosobowa grupa w składzie: Kamila Borowiec

MŁODZIEŻOWA RADA POWIATU

15.04 odbyła się pierwsza sesja Młodzieżowej Rady Powiatu w Pile I kadencji. Liczy ona 11 radnych wybranych głosami uczniów szkół ponadpodstawowych. Podczas pierwszych obrad nowi