LOMS gospodarzem spotkania SOS

19. 10. 2022  LOMS było gospodarzem Konsultacji Województwa Wielkopolskiego w Ogólnopolskim Programie SOS dziewcząt rocznika 2010.

Jest to jedna z eliminacji mająca na  celu wyłonienie najzdolniejszej młodzieży do przyszłych młodzieżowych kadr narodowych.

Tego dnia gościliśmy Koordynatora Regionalnego, Pana Zdzisława Gogola, Koordynatora Wojewódzkiego, Pana Janusza Polaszka, oraz Dyrektora naszej szkoły, Pana Grzegorza Witkowskiego, który także jest Koordynatorem Wojewódzkim SOS.

INDEKS “START2STAR”

Przypominamy, że rejestracja do Programu Indeks Start2Star dobiega końca! To ostatni dzwonek, aby skorzystać z tej wyjątkowej okazji i dołączyć do grona stypendystów, którzy realizują swoje marzenia o

XVIII TYDZIEŃ  EDUKACJI  PROFILAKTYCZNEJ

Już po raz drugi młodzież LOMS uczestniczyła w Tygodniu Edukacji Profilaktycznej organizowanym przez ZSG od 18 lat. W dniu 17.05.24r. odbył festyn sportowo-rekreacyjny „Sport zamiast

TYDZIEŃ EDUKACJI PROFILAKTYCZNEJ

W dniach 17-23.05.2024r. uczniowie naszej szkoły będą uczestniczyć w organizowanym w ZSG już po raz osiemnasty Tygodniu Edukacji Profilaktycznej. W jego ramach młodzież bedzie uczestniczyć

MATURY TRWAJĄ…

Dzisiaj trzeci dzień Egzaminu Maturalnego – J. Angielski. Trzymamy kciuki do końca za naszych Maturzystów!!