LOMS gospodarzem spotkania SOS

19. 10. 2022  LOMS było gospodarzem Konsultacji Województwa Wielkopolskiego w Ogólnopolskim Programie SOS dziewcząt rocznika 2010.

Jest to jedna z eliminacji mająca na  celu wyłonienie najzdolniejszej młodzieży do przyszłych młodzieżowych kadr narodowych.

Tego dnia gościliśmy Koordynatora Regionalnego, Pana Zdzisława Gogola, Koordynatora Wojewódzkiego, Pana Janusza Polaszka, oraz Dyrektora naszej szkoły, Pana Grzegorza Witkowskiego, który także jest Koordynatorem Wojewódzkim SOS.

BEZPIECZNE WALENTYNKI

Jak co roku, przeprowadzamy akcję informacyjno-edukacyjną pod hasłem „Bezpieczne Walentynki 2024”. Przed nami święto wszystkich zakochanych, święto miłości –Walentynki, które corocznie obchodzone jest w dniu

POCZTA WALENTYNKOWA

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego pełnili dziś rolę kupidynów doręczając pocztę od adoratorów uczniom naszej szkoły.

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

Zapraszamy do udziału w akcji pt. “Dzień Bezpiecznego Internetu”. Wszystkie zajęcia dostępne w formie cyfrowej on-line od 6 lutego do końca marca. Polecamy min.: Na

POCZTA WALENTYNKOWA

Z okazji 14 lutego Samorząd Uczniowski organizuje Pocztę Walentynkową. Każdy kto chcę wysłać Walentynkę dla swojej sympatii będzie miał taką możliwość. Wystarczy zanieść wypisaną kartkę