MAPA DOJAZDU NA ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO SOS

Informujemy iż w związku z odbywającymi się w Pile biegami ulicznymi większość dróg w centrum miasta w dniu naszej uroczystości będzie zamknięta dla ruchu samochodowego. Sugerujemy dojazd na naszą halę sportową od trasy DK11 z Koszalina. Informacja (uproszczona mapa dojazdu) dla wszystkich przyjezdnych na uroczystości w hali Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Piłce Siatkowej w Pile przy ul. W. Pola 11 w dniu 03.09.2023, które rozpoczynają się o godzinie 12.00 Poniżej znajduje się także link do trasy dojazdowej on-line:

KINO PO ANGIELSKU

Wyjście do kina na projekcję filmu „Indiana Jones i artefakt przeznaczenia” w oryginalnej wersji. 11.03 uczniowie klas 1A, 2ASK oraz 3 SK wzięli udział w

ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA

Wczoraj obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia i Dzień Pracownika Służby Zdrowia, które ustanowiono 7 kwietnia, w rocznicę powstania w 1948 r.Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Kwiecień jest

TRENINGI NABOROWE SPS

Ogłaszamy terminy treningów naborowych na kolejny sezon 2024/2025Jeśli chcesz zostać siatkarką, to koniecznie musisz pojawić się na profesjonalnym treningu siatkówki w SPS BoxPro Volley Dzięki temu