OPIEKA STOMATOLOGICZNA DLA UCZNIÓW

Szanowni Państwo,

W dniu 4.09 br. w Zespole szkół przy Teatralnej zostanie uruchomiony gabinet stomatologiczny, zapewniający młodzieży ze szkół powiatu pilskiego profilaktykę oraz leczenie stomatologiczne.

Zgodnie z art.7 ust.3 ustawy z dnia 12 kwietnia 2019 r. o opiece zdrowotnej nad uczniami (Dz. U. z 2019 r. poz. 1078)  Rodzice winni być poinformowani o zakresie proponowanej przez MEiN szkolnej opieki stomatologicznej. W związku z tym, poniżej prezentujemy dokumenty (pliki do pobrania) szczegółowo określające zakres świadczeń.

Zwracamy się również do Państwa z prośbą o uzupełnienie zgody na leczenie stomatologiczne Państwa dzieci/ podopiecznych i dostarczenie jej do szkoły w formie papierowej lub elektronicznej ( sekretariat@lo-ms.pila.pl ).

Informacje dotyczące lekarza stomatologa świadczącego usługi znajdą Państwo na następujących stronach www:

https://www.stankowscybialach.pl
https://www.stankowscybialach.pl/zespol-ekspertow/simon-nowak/

Więcej galerii

TURNIEJ TOWARZYSKI

12 stycznia w Powiatowej Hali Sportowej rozegrany został towarzyski turniej, w którym zmierzyli się zawodnicy klubów z Międzyrzecza, Bydgoszczy i Piły. Choć wszystkie drużyny wykazały

#Powstanie Wielkopolskie 1918-1919

27 grudnia 1918 roku w Poznaniu wybuchło Powstanie Wielkopolskie trwające do 16 lutego 1919 roku, zwieńczone zwycięstwem Wielkopolan. Dzięki temu zrywowi Wielkopolska została włączona w granice niepodległego

Wigilijne spotkanie klasy 1SK

W ostatnim tygodniu zajęć w trybie stacjonarnym przed świętami, klasa 1SK zorganizowała na godzinie wychowawczej spotkanie wigilijne, podczas którego uczniowie wymienili się drobnymi świątecznymi upominkami.