OPIEKA STOMATOLOGICZNA DLA UCZNIÓW

Szanowni Państwo,

W dniu 4.09 br. w Zespole szkół przy Teatralnej zostanie uruchomiony gabinet stomatologiczny, zapewniający młodzieży ze szkół powiatu pilskiego profilaktykę oraz leczenie stomatologiczne.

Zgodnie z art.7 ust.3 ustawy z dnia 12 kwietnia 2019 r. o opiece zdrowotnej nad uczniami (Dz. U. z 2019 r. poz. 1078)  Rodzice winni być poinformowani o zakresie proponowanej przez MEiN szkolnej opieki stomatologicznej. W związku z tym, poniżej prezentujemy dokumenty (pliki do pobrania) szczegółowo określające zakres świadczeń.

Zwracamy się również do Państwa z prośbą o uzupełnienie zgody na leczenie stomatologiczne Państwa dzieci/ podopiecznych i dostarczenie jej do szkoły w formie papierowej lub elektronicznej ( sekretariat@lo-ms.pila.pl ).

Informacje dotyczące lekarza stomatologa świadczącego usługi znajdą Państwo na następujących stronach www:

https://www.stankowscybialach.pl
https://www.stankowscybialach.pl/zespol-ekspertow/simon-nowak/

Więcej galerii

KADRA POLSKI W NASZYM LICEUM

Tym razem atuty treningowe naszej hali sportowej do celów zgrupowania szkoleniowego wykorzystali młodzi adepci z Kadry Polski U15. W dniach 1-4 października na hali sportowej

WIZYTA MINISTRA SPORTU I TURYSTYKI

Przy okazji wizyty w Pile Pan Kamil Bortniczuk Minister Sportu i Turystyki odwiedził naszą szkołę i spotkał się z uczniami LO MS podczas zajęć sportowych