RAJD INTEGRACYJNY KLAS PIERWSZYCH

W dniu 15 września 2023 roku uczniowie klas pierwszych LOMS wraz z wychowawcami panią Agnieszką Kosmatką oraz panem Tomaszem Pochylskim, uczestniczyli w integracyjnym rajdzie pieszym na Jezioro Piaszczyste zorganizowanym przez  Zespół Szkół Gastronomicznych w Pile. Podczas drogi wykonywali zadania, a na plaży rywalizowali w grach i zabawach.
Ważnym elementem było pasowanie na ucznia Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Piłce Siatkowej w Pile !!!  Pan Dyrektor Grzegorz Witkowski dokonał pasowania uczniów na pełnoprawnych członków naszej społeczności!!!

M.R.N

KINO PO ANGIELSKU

Wyjście do kina na projekcję filmu „Indiana Jones i artefakt przeznaczenia” w oryginalnej wersji. 11.03 uczniowie klas 1A, 2ASK oraz 3 SK wzięli udział w

ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA