ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

1 września na hali sportowej odbyło się oficjalne rozpoczęcie nowego roku szkolnego.

Na uroczystość przybyli zaproszeni goście, w tym Pan Arkadiusz Kubich, wicestarosta pilski, dyrektor ZSG, Pani Monika Rój, wraz z pełniącymi funkcję wicedyrektorów Paniami, Violettą Schott oraz Małgorzatą Gzelą.

Począwszy od 1 września, zajęcia dydaktyczne LOMS przeniesione zostały do budynku ZSG, dzięki życzliwości Pani dyrektor ZSG, Moniki Rój oraz władz powiatu.

Niechaj wybrzmiały dziś pierwszy dzwonek rozpocznie dla Was, drodzy Uczniowie, czas owocnej pracy, zawiązywania nowych przyjaźni, zwycięstw sportowych i odkrywania kolejnych tajemnic świata nauki.

A.K.

KINO PO ANGIELSKU

Wyjście do kina na projekcję filmu „Indiana Jones i artefakt przeznaczenia” w oryginalnej wersji. 11.03 uczniowie klas 1A, 2ASK oraz 3 SK wzięli udział w

ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA