SOS siatkarskie ośrodki szkolne

Od Roku Szkolnego 2012/2013 Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w Piłce Siatkowej w Pile objęte zostało ogólnopolskim programem o nazwie Siatkarskie Ośrodki Szkolne. Jest to wspólny projekt Ministerstwa Sportu i Turystki oraz Polskiego Związku Piłki Siatkowej w zakresie “Programu upowszechniania sportu wśród dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej”. Projekt ten, daje naszym uczniom możliwość rozwijania swoich siatkarskich umiejętności w zunifikowanym trybie szkolenia przyużyciu profesjonalnych przyborów i przyrządów treningowych, zwiększonej liczbie zajęć prowadzonych przez wykwalifikowanych i regularnie szkolonych z ramienia tego programu nauczycieli/trenerów. Program zdecydowanie podniósł jakość szkolenia w naszej placówce a jego stały dynamiczny rozwój służy rozwojowi naszej szkoły. Więcej informacji na temat programu S.O.S. można wyczytać na stronie internetowej www.mlodziezowasiatkowka.pl na którą serdecznie zapraszamy.

POMOC PEDAGOGICZNO-PSYCHOLOGICZNA

Uwaga młodzież w kryzysie psychicznym, która ma problemy w domu, w szkole, w tym w relacjach rówieśniczych, może skontaktować się ze specjalistami i otrzymać fachowe

IV MEMORIAŁ WŁODZIMIERZA WINKLERA

28 meczów w tym 86 rozegranych setów, to spektrum trzydniowych zmagań 8 drużyn, w kategorii Juniorów Młodszych. Było to wydarzenie z rodzaju tych, których organizowanie