SPOTKANIE Z WETERANEM MISJI ONZ

17 kwietnia br. młodzież LOMS uczestniczyła w spotkaniu z weteranem Misji Pokojowych ONZ p. Stanisławem Śliwakiem, zorganizowanym przez Starostwo Pilskie.

Spotkanie w Iskrze było okazją by dowiedzieć się w jakich misjach pokojowych uczestniczą żołnierze Wojska Polskiego oraz jakie ryzyko podejmują w codziennej służbie.

Uczniowie wysłuchali opowieści o przygodach z misji obejmującym swoim zasięgiem cały świat. Wysłannik ONZ podkreślił kluczową rolę znajomości języka angielskiego w tej pracy, a także dla przyszłości młodych ludzi. Uczniowie wyszli ze spotkania pod ogromnym wrażeniem usłyszanych opowieści i cennych wskazówek na przyszłość.

A.K./ M.S.

BEZPIECZNE WALENTYNKI

Jak co roku, przeprowadzamy akcję informacyjno-edukacyjną pod hasłem „Bezpieczne Walentynki 2024”. Przed nami święto wszystkich zakochanych, święto miłości –Walentynki, które corocznie obchodzone jest w dniu

POCZTA WALENTYNKOWA

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego pełnili dziś rolę kupidynów doręczając pocztę od adoratorów uczniom naszej szkoły.

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

Zapraszamy do udziału w akcji pt. “Dzień Bezpiecznego Internetu”. Wszystkie zajęcia dostępne w formie cyfrowej on-line od 6 lutego do końca marca. Polecamy min.: Na

POCZTA WALENTYNKOWA

Z okazji 14 lutego Samorząd Uczniowski organizuje Pocztę Walentynkową. Każdy kto chcę wysłać Walentynkę dla swojej sympatii będzie miał taką możliwość. Wystarczy zanieść wypisaną kartkę