SPOTKANIE Z WETERANEM MISJI ONZ

17 kwietnia br. młodzież LOMS uczestniczyła w spotkaniu z weteranem Misji Pokojowych ONZ p. Stanisławem Śliwakiem, zorganizowanym przez Starostwo Pilskie.

Spotkanie w Iskrze było okazją by dowiedzieć się w jakich misjach pokojowych uczestniczą żołnierze Wojska Polskiego oraz jakie ryzyko podejmują w codziennej służbie.

Uczniowie wysłuchali opowieści o przygodach z misji obejmującym swoim zasięgiem cały świat. Wysłannik ONZ podkreślił kluczową rolę znajomości języka angielskiego w tej pracy, a także dla przyszłości młodych ludzi. Uczniowie wyszli ze spotkania pod ogromnym wrażeniem usłyszanych opowieści i cennych wskazówek na przyszłość.

A.K./ M.S.

INDEKS “START2STAR”

Przypominamy, że rejestracja do Programu Indeks Start2Star dobiega końca! To ostatni dzwonek, aby skorzystać z tej wyjątkowej okazji i dołączyć do grona stypendystów, którzy realizują swoje marzenia o

XVIII TYDZIEŃ  EDUKACJI  PROFILAKTYCZNEJ

Już po raz drugi młodzież LOMS uczestniczyła w Tygodniu Edukacji Profilaktycznej organizowanym przez ZSG od 18 lat. W dniu 17.05.24r. odbył festyn sportowo-rekreacyjny „Sport zamiast

TYDZIEŃ EDUKACJI PROFILAKTYCZNEJ

W dniach 17-23.05.2024r. uczniowie naszej szkoły będą uczestniczyć w organizowanym w ZSG już po raz osiemnasty Tygodniu Edukacji Profilaktycznej. W jego ramach młodzież bedzie uczestniczyć

MATURY TRWAJĄ…

Dzisiaj trzeci dzień Egzaminu Maturalnego – J. Angielski. Trzymamy kciuki do końca za naszych Maturzystów!!