Targi Edukacyjne dla gimnazjalistów.

W dniu 19 marca w Miejskim Domu Kultury w Pile odbyły się Targi Edukacyjne dla gimnazjalistów. Przedsięwzięcie zostało zrealizowane przez Wydział Oświaty Starostwa Powiatowego w Pile. Swoje oferty w postaci stanowisk wystawiły wszystkie szkoły ponadgimnazjalne z Powiatu Pilskiego. Nie zabrakło stanowiska Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Piłce Siatkowej w Pile objętego programem Siatkarskie Ośrodki Szkolne. Zaopatrzony w banery i informatory z ofertą edukacyjną boks naszej szkoły przyciągał uwagę wielu gimnazjalistów i ich rodziców, którzy przybyli na targi z terenu całego powiatu i innych okolic Piły. Udzielaniem szczegółowych informacji zajmowali się Dyrektor Szkoły Pan Paweł Jarczak, Sekretarz Szkoły Pani Justyna Wantusiak, trener Pan Tomasz Aszemberg oraz wybrani uczniowie.


Jesteśmy przekonani, że to przedsięwzięcie w dużym stopniu przyczyni się do powodzenia trwającej już akcji naborowej.
Warto nadmienić, że nasza szkoła posiada jeszcze bardzo dużo egzemplarzy broszury przedstawiającej naszą bogatą ofertę edukacyjną. Posiadamy także broszurę w formie elektronicznej. Te materiały będą mocno wykorzystywane podczas tegorocznych naborów.

Udostępnij

Share on facebook
Facebook

Więcej wpisów

TURNIEJ TOWARZYSKI

12 stycznia w Powiatowej Hali Sportowej rozegrany został towarzyski turniej, w którym zmierzyli się zawodnicy klubów z Międzyrzecza, Bydgoszczy i Piły. Choć wszystkie drużyny wykazały

#Powstanie Wielkopolskie 1918-1919

27 grudnia 1918 roku w Poznaniu wybuchło Powstanie Wielkopolskie trwające do 16 lutego 1919 roku, zwieńczone zwycięstwem Wielkopolan. Dzięki temu zrywowi Wielkopolska została włączona w granice niepodległego

Wigilijne spotkanie klasy 1SK

W ostatnim tygodniu zajęć w trybie stacjonarnym przed świętami, klasa 1SK zorganizowała na godzinie wychowawczej spotkanie wigilijne, podczas którego uczniowie wymienili się drobnymi świątecznymi upominkami.