U22 Polska -Holandia

20 czerwca rozegrany został z wynikiem 3:1 dla Polski, kolejny mecz towarzyski pomiędzy drużynami Polski i Holandii, przynosząc ponownie wiele sportowych emocji.

Poniedziałkowy mecz był jednak szczególny, albowiem na trybunach, oprócz ważnych postaci Powiatu Pilskiego, wraz z naszą kadrą trenerską, zasiadł zawodnik Reprezentacji Polski Seniorów, Michał Kubiak.

Korzystając z okazji, dyrektor LOMS, Pan Grzegorz Witkowski, wręczył wraz z Wicestarostą Pilskim, Panem Arkadiuszem Kubichem, w imieniu Starosty Pilskiego, Pana Eligiusza Komarowskiego oraz Liceum Mistrzostwa Sportowego w Piłce Siatkowej, byłemu kapitanowi polskiej drużyny, Panu Michałowi Kubiakowi, symboliczną tabliczkę z podziękowaniami za zaangażowanie w propagowanie siatkówki oraz wspieranie młodzieży w podążaniu za siatkarskimi marzeniami.

A.K.

INDEKS “START2STAR”

Przypominamy, że rejestracja do Programu Indeks Start2Star dobiega końca! To ostatni dzwonek, aby skorzystać z tej wyjątkowej okazji i dołączyć do grona stypendystów, którzy realizują swoje marzenia o

XVIII TYDZIEŃ  EDUKACJI  PROFILAKTYCZNEJ

Już po raz drugi młodzież LOMS uczestniczyła w Tygodniu Edukacji Profilaktycznej organizowanym przez ZSG od 18 lat. W dniu 17.05.24r. odbył festyn sportowo-rekreacyjny „Sport zamiast

TYDZIEŃ EDUKACJI PROFILAKTYCZNEJ

W dniach 17-23.05.2024r. uczniowie naszej szkoły będą uczestniczyć w organizowanym w ZSG już po raz osiemnasty Tygodniu Edukacji Profilaktycznej. W jego ramach młodzież bedzie uczestniczyć

MATURY TRWAJĄ…

Dzisiaj trzeci dzień Egzaminu Maturalnego – J. Angielski. Trzymamy kciuki do końca za naszych Maturzystów!!