U22 Polska -Holandia

20 czerwca rozegrany został z wynikiem 3:1 dla Polski, kolejny mecz towarzyski pomiędzy drużynami Polski i Holandii, przynosząc ponownie wiele sportowych emocji.

Poniedziałkowy mecz był jednak szczególny, albowiem na trybunach, oprócz ważnych postaci Powiatu Pilskiego, wraz z naszą kadrą trenerską, zasiadł zawodnik Reprezentacji Polski Seniorów, Michał Kubiak.

Korzystając z okazji, dyrektor LOMS, Pan Grzegorz Witkowski, wręczył wraz z Wicestarostą Pilskim, Panem Arkadiuszem Kubichem, w imieniu Starosty Pilskiego, Pana Eligiusza Komarowskiego oraz Liceum Mistrzostwa Sportowego w Piłce Siatkowej, byłemu kapitanowi polskiej drużyny, Panu Michałowi Kubiakowi, symboliczną tabliczkę z podziękowaniami za zaangażowanie w propagowanie siatkówki oraz wspieranie młodzieży w podążaniu za siatkarskimi marzeniami.

A.K.

BEZPIECZNE WALENTYNKI

Jak co roku, przeprowadzamy akcję informacyjno-edukacyjną pod hasłem „Bezpieczne Walentynki 2024”. Przed nami święto wszystkich zakochanych, święto miłości –Walentynki, które corocznie obchodzone jest w dniu

POCZTA WALENTYNKOWA

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego pełnili dziś rolę kupidynów doręczając pocztę od adoratorów uczniom naszej szkoły.

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

Zapraszamy do udziału w akcji pt. “Dzień Bezpiecznego Internetu”. Wszystkie zajęcia dostępne w formie cyfrowej on-line od 6 lutego do końca marca. Polecamy min.: Na

POCZTA WALENTYNKOWA

Z okazji 14 lutego Samorząd Uczniowski organizuje Pocztę Walentynkową. Każdy kto chcę wysłać Walentynkę dla swojej sympatii będzie miał taką możliwość. Wystarczy zanieść wypisaną kartkę