UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

23 czerwca nastąpiło zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Podczas uroczystości wręczone zostały wszystkim uczniom naszej społeczności świadectwa promocyjne, zaś uczniowie z najwyższymi wynikami w nauce, otrzymali także nagrody książkowe i wpisali się do Księgi Pamiątkowej szkoły.

Tegoroczna uroczystość zakończenia roku szkolnego została przygotowana przez klasę 2sk, pod opieką wychowawcy, Pani Katarzyny Franc.

Tego samego dnia, o godzinie 12.00, w Centrum Powiatowym Iskra, odbyło się Powiatowe Zakończenie roku szkolnego, podczas którego min. uczniowie odebrali Stypendia Starosty Pilskiego za wysokie wyniki w nauce i wybitne osiągnięcia sportowe. Wśród nagrodzonych  uczniów LOMS  znaleźli się Jan Banaszak, Paweł Czabajski, Dominika Kasińska, Agata Krauz i Martyna Sadowska.

Wszystkim życzymy radosnych, bezpiecznych wakacji oraz solidnego wypoczynku przed kolejnym rokiem szkolnym!

A. K.

BEZPIECZNE WALENTYNKI

Jak co roku, przeprowadzamy akcję informacyjno-edukacyjną pod hasłem „Bezpieczne Walentynki 2024”. Przed nami święto wszystkich zakochanych, święto miłości –Walentynki, które corocznie obchodzone jest w dniu

POCZTA WALENTYNKOWA

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego pełnili dziś rolę kupidynów doręczając pocztę od adoratorów uczniom naszej szkoły.

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

Zapraszamy do udziału w akcji pt. “Dzień Bezpiecznego Internetu”. Wszystkie zajęcia dostępne w formie cyfrowej on-line od 6 lutego do końca marca. Polecamy min.: Na

POCZTA WALENTYNKOWA

Z okazji 14 lutego Samorząd Uczniowski organizuje Pocztę Walentynkową. Każdy kto chcę wysłać Walentynkę dla swojej sympatii będzie miał taką możliwość. Wystarczy zanieść wypisaną kartkę