UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

23 czerwca nastąpiło zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Podczas uroczystości wręczone zostały wszystkim uczniom naszej społeczności świadectwa promocyjne, zaś uczniowie z najwyższymi wynikami w nauce, otrzymali także nagrody książkowe i wpisali się do Księgi Pamiątkowej szkoły.

Tegoroczna uroczystość zakończenia roku szkolnego została przygotowana przez klasę 2sk, pod opieką wychowawcy, Pani Katarzyny Franc.

Tego samego dnia, o godzinie 12.00, w Centrum Powiatowym Iskra, odbyło się Powiatowe Zakończenie roku szkolnego, podczas którego min. uczniowie odebrali Stypendia Starosty Pilskiego za wysokie wyniki w nauce i wybitne osiągnięcia sportowe. Wśród nagrodzonych  uczniów LOMS  znaleźli się Jan Banaszak, Paweł Czabajski, Dominika Kasińska, Agata Krauz i Martyna Sadowska.

Wszystkim życzymy radosnych, bezpiecznych wakacji oraz solidnego wypoczynku przed kolejnym rokiem szkolnym!

A. K.

KWIECIEŃ MIESIĄCEM ZDROWIA

W dniach 21 – 27 kwietnia 2024 obchodzimy Europejski Tydzień Szczepień.Kampania objęta patronatem Światowej Organizacji Zdrowia, jest realizowana na poziomie lokalnym przez poszczególne państwa. W

“ŁĄCZY NAS PAMIĘĆ…”

Kolejny raz Uczniowie LO MS upamiętnili rocznicę Powstania w getcie warszawskim (16.04.1943 r). Podobnie jak w ubiegłym roku, uczestniczyliśmy w akcji edukacyjnej zorganizowanej przez Muzeum POLIN.

TURBOLANDESKUNDE

19 kwietnia 2024 odbył się drugi etap Konkursu Turbolandeskunde, wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego- Szwajcaria, naszą szkołę reprezentowała trzyosobowa grupa w składzie: Kamila Borowiec