WIZYTA W SCHRONISKU “MILUSZKÓW”

W dniach 16.10-16.12.2023 r. na terenie hali LOMS po raz kolejny odbyła się zbiórka darów dla podopiecznych pilskiego schroniska  “Miluszków”. Zbiórka została zorganizowana przez Samorząd Uczniowski LOMS wraz z nauczycielami, którzy byli odpowiedzialni za jej przeprowadzenie.

Celem akcji było przede wszystkim zebranie potrzebnych schronisku rzeczy w tym (karmy, smyczy, obroży i koców) dla podopiecznych ww. organizacji. Zbiórka miała również uświadomić uczniom, jak ważna jest bezinteresowna pomoc i zwrócić uwagę, na potrzeby schronisk – szczególnie podczas okresu zimowego.

Zebrane dary zostały przekazane przez przedstawicieli uczniów wraz z opiekunem dla schroniska w dniu 20.12.2023r.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję.

INDEKS “START2STAR”

Przypominamy, że rejestracja do Programu Indeks Start2Star dobiega końca! To ostatni dzwonek, aby skorzystać z tej wyjątkowej okazji i dołączyć do grona stypendystów, którzy realizują swoje marzenia o

XVIII TYDZIEŃ  EDUKACJI  PROFILAKTYCZNEJ

Już po raz drugi młodzież LOMS uczestniczyła w Tygodniu Edukacji Profilaktycznej organizowanym przez ZSG od 18 lat. W dniu 17.05.24r. odbył festyn sportowo-rekreacyjny „Sport zamiast

TYDZIEŃ EDUKACJI PROFILAKTYCZNEJ

W dniach 17-23.05.2024r. uczniowie naszej szkoły będą uczestniczyć w organizowanym w ZSG już po raz osiemnasty Tygodniu Edukacji Profilaktycznej. W jego ramach młodzież bedzie uczestniczyć

MATURY TRWAJĄ…

Dzisiaj trzeci dzień Egzaminu Maturalnego – J. Angielski. Trzymamy kciuki do końca za naszych Maturzystów!!