WIZYTA W SCHRONISKU “MILUSZKÓW”

W dniach 16.10-16.12.2023 r. na terenie hali LOMS po raz kolejny odbyła się zbiórka darów dla podopiecznych pilskiego schroniska  “Miluszków”. Zbiórka została zorganizowana przez Samorząd Uczniowski LOMS wraz z nauczycielami, którzy byli odpowiedzialni za jej przeprowadzenie.

Celem akcji było przede wszystkim zebranie potrzebnych schronisku rzeczy w tym (karmy, smyczy, obroży i koców) dla podopiecznych ww. organizacji. Zbiórka miała również uświadomić uczniom, jak ważna jest bezinteresowna pomoc i zwrócić uwagę, na potrzeby schronisk – szczególnie podczas okresu zimowego.

Zebrane dary zostały przekazane przez przedstawicieli uczniów wraz z opiekunem dla schroniska w dniu 20.12.2023r.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję.

BEZPIECZNE WALENTYNKI

Jak co roku, przeprowadzamy akcję informacyjno-edukacyjną pod hasłem „Bezpieczne Walentynki 2024”. Przed nami święto wszystkich zakochanych, święto miłości –Walentynki, które corocznie obchodzone jest w dniu

POCZTA WALENTYNKOWA

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego pełnili dziś rolę kupidynów doręczając pocztę od adoratorów uczniom naszej szkoły.

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

Zapraszamy do udziału w akcji pt. “Dzień Bezpiecznego Internetu”. Wszystkie zajęcia dostępne w formie cyfrowej on-line od 6 lutego do końca marca. Polecamy min.: Na

POCZTA WALENTYNKOWA

Z okazji 14 lutego Samorząd Uczniowski organizuje Pocztę Walentynkową. Każdy kto chcę wysłać Walentynkę dla swojej sympatii będzie miał taką możliwość. Wystarczy zanieść wypisaną kartkę