WYCIECZKA DO BERLINA

20 grudnia nasi uczniowie z klas 1A, 3sk i 4sk zwiedzali Berlin, skąpany o tej porze roku w świątecznych dekoracjach i Bożonarodzeniowej atmosferze.

Wycieczka zorganizowana została przez nauczyciela języka niemieckiego, Panią Edytę Templin, której w opiece nam młodzieżą towarzyszyły Panie Wioletta Gaujard i Hanna Słodowicz.

W programie wycieczki znalazły się Miejsce Pamięci Muru Berlińskiego, Muzeum Techniki i Science Center Spectrum, Muzeum Historii Naturalnej, Wyspa Muzeów, Spacer Aleją Unter den Linden, Katedra św. Jadwigi, Biblioteka Państwowa, Uniwersytet Humboldtów, Brama Brandenburska, Pomnik Holokaustu, Jarmark Bożonarodzeniowy – am Alexanderplatz.

AK

INDEKS “START2STAR”

Przypominamy, że rejestracja do Programu Indeks Start2Star dobiega końca! To ostatni dzwonek, aby skorzystać z tej wyjątkowej okazji i dołączyć do grona stypendystów, którzy realizują swoje marzenia o

XVIII TYDZIEŃ  EDUKACJI  PROFILAKTYCZNEJ

Już po raz drugi młodzież LOMS uczestniczyła w Tygodniu Edukacji Profilaktycznej organizowanym przez ZSG od 18 lat. W dniu 17.05.24r. odbył festyn sportowo-rekreacyjny „Sport zamiast

TYDZIEŃ EDUKACJI PROFILAKTYCZNEJ

W dniach 17-23.05.2024r. uczniowie naszej szkoły będą uczestniczyć w organizowanym w ZSG już po raz osiemnasty Tygodniu Edukacji Profilaktycznej. W jego ramach młodzież bedzie uczestniczyć

MATURY TRWAJĄ…

Dzisiaj trzeci dzień Egzaminu Maturalnego – J. Angielski. Trzymamy kciuki do końca za naszych Maturzystów!!