WYCIECZKA DO BERLINA

20 grudnia nasi uczniowie z klas 1A, 3sk i 4sk zwiedzali Berlin, skąpany o tej porze roku w świątecznych dekoracjach i Bożonarodzeniowej atmosferze.

Wycieczka zorganizowana została przez nauczyciela języka niemieckiego, Panią Edytę Templin, której w opiece nam młodzieżą towarzyszyły Panie Wioletta Gaujard i Hanna Słodowicz.

W programie wycieczki znalazły się Miejsce Pamięci Muru Berlińskiego, Muzeum Techniki i Science Center Spectrum, Muzeum Historii Naturalnej, Wyspa Muzeów, Spacer Aleją Unter den Linden, Katedra św. Jadwigi, Biblioteka Państwowa, Uniwersytet Humboldtów, Brama Brandenburska, Pomnik Holokaustu, Jarmark Bożonarodzeniowy – am Alexanderplatz.

AK

BEZPIECZNE WALENTYNKI

Jak co roku, przeprowadzamy akcję informacyjno-edukacyjną pod hasłem „Bezpieczne Walentynki 2024”. Przed nami święto wszystkich zakochanych, święto miłości –Walentynki, które corocznie obchodzone jest w dniu

POCZTA WALENTYNKOWA

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego pełnili dziś rolę kupidynów doręczając pocztę od adoratorów uczniom naszej szkoły.

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

Zapraszamy do udziału w akcji pt. “Dzień Bezpiecznego Internetu”. Wszystkie zajęcia dostępne w formie cyfrowej on-line od 6 lutego do końca marca. Polecamy min.: Na

POCZTA WALENTYNKOWA

Z okazji 14 lutego Samorząd Uczniowski organizuje Pocztę Walentynkową. Każdy kto chcę wysłać Walentynkę dla swojej sympatii będzie miał taką możliwość. Wystarczy zanieść wypisaną kartkę