WYCIECZKA KL. 1SK DO GNIEZNA

23 maja br., pod opieką nauczyciela historii, Pana Krzysztofa Jarosa, oraz nauczyciela geografii, Pana Pawła Białczaka, klasa 1SK zwiedzała Gniezno, pierwszą stolicę Polski.

Najważniejszym punktem dnia była wizyta w Gnieźnieńskiej Katedrze, położonej na historycznym Wzgórzu Lecha, będącej przykładem gotyckiej architektury. Uczniowie mieli też okazję podziwiać Drzwi Gnieźnieńskie, będące dziełem bezimiennych średniowiecznych mistrzów, przedstawiające sceny z życia świętego Wojciecha, pierwszego patrona Polski.

Oprócz pasjonującej lekcji historii, była to doskonała okazja do integracji klasy.

BEZPIECZNE WALENTYNKI

Jak co roku, przeprowadzamy akcję informacyjno-edukacyjną pod hasłem „Bezpieczne Walentynki 2024”. Przed nami święto wszystkich zakochanych, święto miłości –Walentynki, które corocznie obchodzone jest w dniu

POCZTA WALENTYNKOWA

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego pełnili dziś rolę kupidynów doręczając pocztę od adoratorów uczniom naszej szkoły.

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

Zapraszamy do udziału w akcji pt. “Dzień Bezpiecznego Internetu”. Wszystkie zajęcia dostępne w formie cyfrowej on-line od 6 lutego do końca marca. Polecamy min.: Na

POCZTA WALENTYNKOWA

Z okazji 14 lutego Samorząd Uczniowski organizuje Pocztę Walentynkową. Każdy kto chcę wysłać Walentynkę dla swojej sympatii będzie miał taką możliwość. Wystarczy zanieść wypisaną kartkę