XVIII TYDZIEŃ  EDUKACJI  PROFILAKTYCZNEJ

Już po raz drugi młodzież LOMS uczestniczyła w Tygodniu Edukacji Profilaktycznej organizowanym przez ZSG od 18 lat. W dniu 17.05.24r. odbył festyn sportowo-rekreacyjny „Sport zamiast uzależnień”
organizowany przez KPP w Pile. Gościem specjalnym wydarzenia była złota medalistka igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro z 2016 roku – Natalia Madaj-Smolińska, która wspólnie z Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Pile kom. Krzysztofem Królem opowiadała o wyborze sportu jako doskonałej alternatywie spędzania wolnego czasu oraz szkodliwości używek. W dniu 20.05.24 r. odbyły się zajęcia profilaktyczne związane ze Światowym Dniem Bez Papierosa! W zajęciach brały udział klasy 2a oraz 1bsk prowadziła je Pani Alicja Grzegorczyk oraz Pani Alicja Sroczyńska z PSSE w Pile. W dniu 21.05.2024r. miały miejsce Zajęcia z doradcą zawodowym ZPPP p. Anną Oleszczyk w klasach: 3sk.  Natomiast w  dniu 22.05.24r. młodzież uczestniczyła w zajęcia związanych z profilaktyką zdrowia psychicznego. Zajęcia prowadziły psycholożki ZPPP w Pile panie Sara Urbańska, Natalia Stachowiak oraz Klaudia Cysarz . W zajęciach brała udział  klasa 1b. W dniu 23.04 ponownie gościliśmy edukatorki PSSE w Pile, które przedstawiły młodzieży zagadnienia dotyczące zagrożeń związanych z chorobami przenoszonymi przez kleszcze. Zajęcia te odbyły się w klasie 1a.

Marzena Raźniewska-Nalepa

INDEKS “START2STAR”

Przypominamy, że rejestracja do Programu Indeks Start2Star dobiega końca! To ostatni dzwonek, aby skorzystać z tej wyjątkowej okazji i dołączyć do grona stypendystów, którzy realizują swoje marzenia o

TYDZIEŃ EDUKACJI PROFILAKTYCZNEJ

W dniach 17-23.05.2024r. uczniowie naszej szkoły będą uczestniczyć w organizowanym w ZSG już po raz osiemnasty Tygodniu Edukacji Profilaktycznej. W jego ramach młodzież bedzie uczestniczyć

MATURY TRWAJĄ…

Dzisiaj trzeci dzień Egzaminu Maturalnego – J. Angielski. Trzymamy kciuki do końca za naszych Maturzystów!!

KWIECIEŃ MIESIĄCEM ZDROWIA

W dniach 21 – 27 kwietnia 2024 obchodzimy Europejski Tydzień Szczepień.Kampania objęta patronatem Światowej Organizacji Zdrowia, jest realizowana na poziomie lokalnym przez poszczególne państwa. W