Zakończenie roku szkolnego klasy maturalnej.

W dniu 24.04.2020 w Liceum Ogólnokształcącym Mistrzostwa Sportowego w Piłce Siatkowej w Pile, o godzinie 09.00 miała miejsce uroczystość zakończenia roku szkolnego 2019/2020 dla uczniów klasy maturalnej.

Spotkaliśmy się z Gronem Pedagogicznym i uczniami wszystkich klas LO-MS na platformie Microsoft Teams. Na uroczystości był również Pan Eligiusz Komarowski Starosta Pilski oczywiście online. Poniżej film przygotowany przez nauczycieli dla młodzieży.

Udostępnij

Share on facebook
Facebook

Więcej wpisów

TURNIEJ TOWARZYSKI

12 stycznia w Powiatowej Hali Sportowej rozegrany został towarzyski turniej, w którym zmierzyli się zawodnicy klubów z Międzyrzecza, Bydgoszczy i Piły. Choć wszystkie drużyny wykazały

#Powstanie Wielkopolskie 1918-1919

27 grudnia 1918 roku w Poznaniu wybuchło Powstanie Wielkopolskie trwające do 16 lutego 1919 roku, zwieńczone zwycięstwem Wielkopolan. Dzięki temu zrywowi Wielkopolska została włączona w granice niepodległego

Wigilijne spotkanie klasy 1SK

W ostatnim tygodniu zajęć w trybie stacjonarnym przed świętami, klasa 1SK zorganizowała na godzinie wychowawczej spotkanie wigilijne, podczas którego uczniowie wymienili się drobnymi świątecznymi upominkami.