Drzwi otwarte

W dniu 01.04 2017 r. mieliśmy Dni Otwarte w w Liceum Ogólnokształcącym Mistrzostwa Sportowego w Piłce Siatkowej w Pile. Licznie zgromadzona młodzież miała okazję zobaczyć budynek naszego liceum, miejsce zakwaterowania w internacie ZS im St. Staszica oraz sprawdzić się w testach sprawnościowych przeprowadzonych na hali sportowej ZS im. St Staszica przy ul. Bydgoskiej w Pile. Miło nam było gościć rodziców zainteresowanych przyszłością swoich dzieci , które maja marzenie spełniać swoją pasję – siatkówkę. Pokazało się kilku interesujących chłopaków . Przyszłość naszego liceum daje bardzo dobre prognozy po Dniach Otwartych. Wspomnę tylko , że od 22.04. 2017 na obiektach na których trenuje młodzież Liceum Ogólnokształcacego Mistrzostwa Sportowego w Piłce Siatkowej odbędzie się konsultacja najbardziej uzdolnionej siatkarsko młodzieży województwa wielkopolskiego jako Kadra Wielkopolski przygotowująca się do Olimpiady Młodzieży. Kilku zawodników kadry jest zainteresowanych kontynuacją procesu szkoleniowego i dalszą nauką w Liceum Ogólnokształcącym Mistrzostwa Sportowego w Piłce Siatkowej w Pile.

KINO PO ANGIELSKU

Wyjście do kina na projekcję filmu „Indiana Jones i artefakt przeznaczenia” w oryginalnej wersji. 11.03 uczniowie klas 1A, 2ASK oraz 3 SK wzięli udział w

ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA

Wczoraj obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia i Dzień Pracownika Służby Zdrowia, które ustanowiono 7 kwietnia, w rocznicę powstania w 1948 r.Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Kwiecień jest