Siatkarskie święto w Czarnkowie

W dniu 03.04.2017 r. Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w Piłce Siatkowej w Pile zaprezentowało w Czarnkowie wesołe spotkanie z siatkówką. Przyjechaliśmy mocną ekipą. Byli zawodnicy i zawodniczki w czterech kategoriach wiekowych : mini siatkówka, młodzik, kadet, junior. Pokazaliśmy naszą młodzież objętą szkoleniem specjalistycznym od najmłodszych do najstarszych. Były to dzieci z SP nr 2, Gimnazjum nr 5, ZS Gimnazjalnych nr 3 i SP nr 4 z Wałcza i oczywiście LO MS w Piłce Siatkowej w Pile. Podczas wspólnej zabawy zaprosiliśmy dzieciaki szkól podstawowych Czarnkowa do siatkarskiego treningu, takiego prawdziwego. Uśmiechów i oklasków nie było końca. Na trybunach oglądali wszystko z zaciekawieniem i radością rodzice, samorządowcy, Burmistrz, sponsorzy i nauczyciele z Czarnkowa. Miejmy nadzieje, że taka lekcja pozostanie na długo w pamięci, przyszłych siatkarek i siatkarzy.