Siatkarskie święto w Czarnkowie

W dniu 03.04.2017 r. Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w Piłce Siatkowej w Pile zaprezentowało w Czarnkowie wesołe spotkanie z siatkówką. Przyjechaliśmy mocną ekipą. Byli zawodnicy i zawodniczki w czterech kategoriach wiekowych : mini siatkówka, młodzik, kadet, junior. Pokazaliśmy naszą młodzież objętą szkoleniem specjalistycznym od najmłodszych do najstarszych. Były to dzieci z SP nr 2, Gimnazjum nr 5, ZS Gimnazjalnych nr 3 i SP nr 4 z Wałcza i oczywiście LO MS w Piłce Siatkowej w Pile. Podczas wspólnej zabawy zaprosiliśmy dzieciaki szkól podstawowych Czarnkowa do siatkarskiego treningu, takiego prawdziwego. Uśmiechów i oklasków nie było końca. Na trybunach oglądali wszystko z zaciekawieniem i radością rodzice, samorządowcy, Burmistrz, sponsorzy i nauczyciele z Czarnkowa. Miejmy nadzieje, że taka lekcja pozostanie na długo w pamięci, przyszłych siatkarek i siatkarzy.

KINO PO ANGIELSKU

Wyjście do kina na projekcję filmu „Indiana Jones i artefakt przeznaczenia” w oryginalnej wersji. 11.03 uczniowie klas 1A, 2ASK oraz 3 SK wzięli udział w

ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA

Wczoraj obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia i Dzień Pracownika Służby Zdrowia, które ustanowiono 7 kwietnia, w rocznicę powstania w 1948 r.Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Kwiecień jest