I Konwent Psychologów i Pedagogów Szkół i Placówek Powiatu Pilskiego.

5 czerwca odbywa się w Iskrze I Konwent Psychologów i Pedagogów Szkół i Placówek Powiatu Pilskiego pod patronatem Starosty Pilskiego, P. Eligiusza Komarowskiego. W konwencie biorą udział pedagodzy, pedagodzy specjalni, psychologowie oraz dyrektorzy szkół Powiatu Pilskiego.

“ŁĄCZY NAS PAMIĘĆ…”

Kolejny raz Uczniowie LO MS upamiętnili rocznicę Powstania w getcie warszawskim (16.04.1943 r). Podobnie jak w ubiegłym roku, uczestniczyliśmy w akcji edukacyjnej zorganizowanej przez Muzeum POLIN.

TURBOLANDESKUNDE

19 kwietnia 2024 odbył się drugi etap Konkursu Turbolandeskunde, wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego- Szwajcaria, naszą szkołę reprezentowała trzyosobowa grupa w składzie: Kamila Borowiec

MŁODZIEŻOWA RADA POWIATU

15.04 odbyła się pierwsza sesja Młodzieżowej Rady Powiatu w Pile I kadencji. Liczy ona 11 radnych wybranych głosami uczniów szkół ponadpodstawowych. Podczas pierwszych obrad nowi