Inauguracja roku sportowego w LO MS w Pile

W dniu 16 września w hali sportowej przy ul. Bydgoskiej odbyła się uroczysta inauguracja sezonu sportowego 2013/2014. Przed zaproszonymi gośćmi, wśród których znaleźli się parlamentarzyści, władze Powiatu Pilskiego, przedstawiciele Prezydenta Miasta Piły, osoby wspierające UKS SMS Joker Piła oraz przedstawiciele zaprzyjaźnionych klubów zaprezentowały się wszystkie grupy objęte szkoleniem w Liceum Ogólnokształcącym Mistrzostwa Sportowego w Piłce Siatkowej w Pile.

Uroczystość poprowadził Dyrektor Szkoły Pan Paweł Jarczak, po którym głos zabrali zaproszeni goście. Po wielu ciepłych słowach aprobaty i wsparcia w kierunku sportowej działalności klubu nastąpił pokaz umiejętności siatkarskich zawodników i warsztatu szkoleniowego trenerów. Siatkarską rozgrzewkę poprowadził trener Tomasz Aszemberg, po której w kilku ćwiczeniach zaprezentowała się grupa młodzików UKS SMS Joker Piła prowadzona przez trenera Jacka Piechotę.

Następnie na boisko wyszła grupa Kadetów z klasy I LO MS którą kieruje trener Marak Malinowski. Drużyna Juniorów, składająca się z uczniów klas II i III LO MS pod wodzą trenera Tomasza Aszemberga w specjalistycznych ćwiczeniach zaprezentowała się jako ostatnia. We wszystkich elementach sztuki siatkarskiej wykorzystano przybory i przyrządy pozyskane z programu „Siatkarskie Ośrodki Szkolne”. Wokół boiska widniały banery reklamowe wszystkich partnerów szkoły oraz osób i firm wspierających działalność klubu, którym składamy serdeczne podziękowania za wsparcie, dzięki któremu możemy z powodzeniem szkolić i prezentować naszą siatkarską młodzież na arenie ogólnopolskiej.

Udostępnij

Share on facebook
Facebook

Więcej wpisów

TURNIEJ TOWARZYSKI

12 stycznia w Powiatowej Hali Sportowej rozegrany został towarzyski turniej, w którym zmierzyli się zawodnicy klubów z Międzyrzecza, Bydgoszczy i Piły. Choć wszystkie drużyny wykazały

#Powstanie Wielkopolskie 1918-1919

27 grudnia 1918 roku w Poznaniu wybuchło Powstanie Wielkopolskie trwające do 16 lutego 1919 roku, zwieńczone zwycięstwem Wielkopolan. Dzięki temu zrywowi Wielkopolska została włączona w granice niepodległego

Wigilijne spotkanie klasy 1SK

W ostatnim tygodniu zajęć w trybie stacjonarnym przed świętami, klasa 1SK zorganizowała na godzinie wychowawczej spotkanie wigilijne, podczas którego uczniowie wymienili się drobnymi świątecznymi upominkami.