Informacje dla Uczniów

Drodzy Uczniowie,

Witamy Was serdecznie w roku szkolnym 2021/2022, który, mamy wielką nadzieję zaowocuje nowymi przyjaźniami, Waszymi bardzo dobrymi wynikami w nauce oraz dostarczy licznych sportowych emocji.

Uczniowie klasy I SK – jest nam niezmiernie miło, że dołączyliście do nas!

Pamiętajmy jednak, że nadal jest to czas pandemii, kiedy to ponosimy odpowiedzialność zarówno za siebie jak i innych.

Przypominamy zatem o obowiązku PRAWIDŁOWEGO noszenia masek ochronnych w przestrzeni wspólnej ( korytarze, toalety, pomieszczenia biurowe) oraz o częstym myciu i dezynfekcji rąk.

Chętnym przypominamy także o możliwości skorzystania z programu szczepień. Szczegóły na naszej stronie, na lekcjach wychowawczych oraz w sekretariacie szkoły.

Bieżące ogłoszenia znajdziecie zawsze na stronie internetowej LOMS lub na szkolnej tablicy ogłoszeń, na parterze, nieopodal schodów.

Życzymy Wam dobrego i bezpiecznego roku szkolnego 2021/2022.

Zespół LOMS

Udostępnij

Share on facebook
Facebook

Więcej wpisów

TURNIEJ TOWARZYSKI

12 stycznia w Powiatowej Hali Sportowej rozegrany został towarzyski turniej, w którym zmierzyli się zawodnicy klubów z Międzyrzecza, Bydgoszczy i Piły. Choć wszystkie drużyny wykazały

#Powstanie Wielkopolskie 1918-1919

27 grudnia 1918 roku w Poznaniu wybuchło Powstanie Wielkopolskie trwające do 16 lutego 1919 roku, zwieńczone zwycięstwem Wielkopolan. Dzięki temu zrywowi Wielkopolska została włączona w granice niepodległego

Wigilijne spotkanie klasy 1SK

W ostatnim tygodniu zajęć w trybie stacjonarnym przed świętami, klasa 1SK zorganizowała na godzinie wychowawczej spotkanie wigilijne, podczas którego uczniowie wymienili się drobnymi świątecznymi upominkami.