Informacje dla Uczniów

Drodzy Uczniowie,

Witamy Was serdecznie w roku szkolnym 2021/2022, który, mamy wielką nadzieję zaowocuje nowymi przyjaźniami, Waszymi bardzo dobrymi wynikami w nauce oraz dostarczy licznych sportowych emocji.

Uczniowie klasy I SK – jest nam niezmiernie miło, że dołączyliście do nas!

Pamiętajmy jednak, że nadal jest to czas pandemii, kiedy to ponosimy odpowiedzialność zarówno za siebie jak i innych.

Przypominamy zatem o obowiązku PRAWIDŁOWEGO noszenia masek ochronnych w przestrzeni wspólnej ( korytarze, toalety, pomieszczenia biurowe) oraz o częstym myciu i dezynfekcji rąk.

Chętnym przypominamy także o możliwości skorzystania z programu szczepień. Szczegóły na naszej stronie, na lekcjach wychowawczych oraz w sekretariacie szkoły.

Bieżące ogłoszenia znajdziecie zawsze na stronie internetowej LOMS lub na szkolnej tablicy ogłoszeń, na parterze, nieopodal schodów.

Życzymy Wam dobrego i bezpiecznego roku szkolnego 2021/2022.

Zespół LOMS

KINO PO ANGIELSKU

Wyjście do kina na projekcję filmu „Indiana Jones i artefakt przeznaczenia” w oryginalnej wersji. 11.03 uczniowie klas 1A, 2ASK oraz 3 SK wzięli udział w

ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA