UROCZYSTA INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2021/2022 ORAZ OGÓLNOPOLSKIE OTWARCIE ROKU SIATKARSKICH OŚRODKÓW SZKOLENIOWYCH

1 września o godzinie 12.00 w Hali Sportowej LOMS uroczyście rozpoczęto rok szkolny 2021/2022.

Uroczystość ta połączyła Powiatowe Otwarcie roku szkolnego wraz z ogólnopolskim otwarciem roku szkolnego SOS, czyli Siatkarskich Ośrodków Szkoleniowych.

Zaproszenie na wydarzenie przyjęło wielu znakomitych gości.

Inaugurację zaszczycili swoją obecnością min. Starosta Powiatu Pilskiego, Pan Eligiusz Komarowski, Wicestarosta, Pan Arkadiusz Kubich, posłowie na Sejm RP, oraz władze Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Spotkanie było także okazją do przywołania , tak w słowach jak i obrazach, siatkarskich wspomnień, pełnych nostalgii historycznych wydarzeń sportowych oraz spotkania z wybitnymi zawodnikami i sławami wśród siatkarskich trenerów.

Nie mogło tego dnia zabraknąć także Dyrektorów szkół Powiatu Pilskiego, przedstawicieli głównych instytucji państwowych Powiatu Pilskiego oraz młodzieży szkół średnich.

INDEKS “START2STAR”

Przypominamy, że rejestracja do Programu Indeks Start2Star dobiega końca! To ostatni dzwonek, aby skorzystać z tej wyjątkowej okazji i dołączyć do grona stypendystów, którzy realizują swoje marzenia o

XVIII TYDZIEŃ  EDUKACJI  PROFILAKTYCZNEJ

Już po raz drugi młodzież LOMS uczestniczyła w Tygodniu Edukacji Profilaktycznej organizowanym przez ZSG od 18 lat. W dniu 17.05.24r. odbył festyn sportowo-rekreacyjny „Sport zamiast

TYDZIEŃ EDUKACJI PROFILAKTYCZNEJ

W dniach 17-23.05.2024r. uczniowie naszej szkoły będą uczestniczyć w organizowanym w ZSG już po raz osiemnasty Tygodniu Edukacji Profilaktycznej. W jego ramach młodzież bedzie uczestniczyć

MATURY TRWAJĄ…

Dzisiaj trzeci dzień Egzaminu Maturalnego – J. Angielski. Trzymamy kciuki do końca za naszych Maturzystów!!