Klasa 1 SK na wystawie organizowanej przez Powiat Pilski, BWAiUP w Pile: ZNACZKI POCZTY PODZIEMNEJ Z LAT 1981-1989 z kolekcji Edwina Klessy.

15 grudnia br., klasa 1SK pod opieką Pani prof. Katarzyny Franc, odwiedziła w ISKRZE wystawę zatytułowaną ZNACZKI POCZTY PODZIEMNEJ Z LAT 1981-1989, podczas której miała okazję poznać jej autora. Pan Edwin Klessa nie tylko z pasją opowiadał o swoich zbiorach, lecz również dzielił się swymi wspomnieniami dotyczącymi współczesnych dziejów Polski.

Dla uczniów była to niecodzienna, lecz jakże pouczająca lekcja historii.