Wigilijne spotkanie klasy 3 SMS

Tygodnie poprzedzające święta Bożego Narodzenia to idealny czas by kultywować nasze tradycje i spotykać się w gronie najbliższych przyjaciół.

16.12.2021 klasa 3SMS wraz z wychowawcą, Panią prof. Wiolettą Gaujard, spotkała się przy wspólnym, wigilijnym stole.

Choć uczniowie wszystkich klas mieli apetyt na duże, wspólne szkolne spotkanie, plany pokrzyżowała nam pandemia i wynikające z niej ograniczenia. Dlatego też, by pozostać w zgodzie z ogólnymi zaleceniami oraz zdrowym rozsądkiem, obligującym nas do dbania także o bezpieczeństwo innych, tegoroczne spotkania wigilijne odbyły się jedynie w gronie zespołów klasowych.

Mimo wszystko, klasa 3 SMS poczuła ducha świąt i smak wigilijnych specjałów, a wszystko to przy dźwiękach najpiękniejszych polskich kolęd.

KINO PO ANGIELSKU

Wyjście do kina na projekcję filmu „Indiana Jones i artefakt przeznaczenia” w oryginalnej wersji. 11.03 uczniowie klas 1A, 2ASK oraz 3 SK wzięli udział w

ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA

Wczoraj obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia i Dzień Pracownika Służby Zdrowia, które ustanowiono 7 kwietnia, w rocznicę powstania w 1948 r.Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Kwiecień jest