Kolejna wygrana naszych kadetów!

Kolejna wygrana naszych kadetów!

Krótka relacja ze spotkania Kadetów –
UKS SMS JOKER Piła vs. MKS Puszczykowo.

W niedzielę 18 stycznia nasi kadeci rozegrali kolejny mecz w ramach rundy zasadniczej Mistrzostw Województwa. Po dość łatwym, środowym zwycięstwie z ‘Kangurem’ Nowy Tomyśl (3:0) przyszła pora na ostatni w tabeli MKS Puszczykowo.

Zwycięstwo w tym spotkaniu gwarantowało naszym siatkarzom 1 miejsce w tabeli, dobre rozstawienie przed półfinałami Mistrzostw Wielkopolski i szansę rozegrania kolejnych spotkań przed własną publicznością. Mecz z outsiderem tabeli, od samego początku przebiegał pod dyktando Joker-a. Nasi siatkarze przeważali nad rywalem w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła.

Bardzo dobrze funkcjonowało przyjęcie zagrywki, dzięki czemu na parkiecie mogliśmy oglądać sporo kombinacyjnej gry. Ostatecznie Joker wygrał 3:0, w setach kolejno do: 14; 13 i 17. Warto odnotować, że do meczu nasza drużyna przystąpiła w osłabionym składzie, ponieważ z powodu kontuzji zabrakło w wyjściowym składzie Przemka Rentkowskiego. Przy okazji życzymy mu dużo zdrowia i szybkiego powrotu na parkiet.

Już 1 lutego rozpoczynamy półfinałowy bój o Mistrzostwo Wielkopolski. Przed nami zaczyna się poważne granie i potrzebujemy 7 zawodnika w postaci kibiców. Mamy nadzieję, że będziemy grać u nas! Do zobaczenia w hali na Bydgoskiej!

Kapitan UKSu – Mikołaj Głowacki

Udostępnij

Share on facebook
Facebook

Więcej wpisów

TURNIEJ TOWARZYSKI

12 stycznia w Powiatowej Hali Sportowej rozegrany został towarzyski turniej, w którym zmierzyli się zawodnicy klubów z Międzyrzecza, Bydgoszczy i Piły. Choć wszystkie drużyny wykazały

#Powstanie Wielkopolskie 1918-1919

27 grudnia 1918 roku w Poznaniu wybuchło Powstanie Wielkopolskie trwające do 16 lutego 1919 roku, zwieńczone zwycięstwem Wielkopolan. Dzięki temu zrywowi Wielkopolska została włączona w granice niepodległego

Wigilijne spotkanie klasy 1SK

W ostatnim tygodniu zajęć w trybie stacjonarnym przed świętami, klasa 1SK zorganizowała na godzinie wychowawczej spotkanie wigilijne, podczas którego uczniowie wymienili się drobnymi świątecznymi upominkami.