Konferencja szkoleniowa z zakresu piłki siatkowej dla nauczycieli wychowania fizycznego

Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w Piłce Siatkowej w Pile realizujące zadania projektu Siatkarskie Ośrodki Szkolne zaprasza wszystkich nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjalnych chcących doskonalić swój warsztat pracy do skorzystania z naszej oferty.

Cel: Upowszechnianie piłki siatkowej wśród dzieci i młodzieży
Termin:19 grudzień 2016 r, godzina: 17.30
Miejsce: PIŁA, Hala Sportowa przy ul. Bydgoskiej 80 (stadion żużlowy)
Konferencja będzie miała charakter teoretyczno-praktyczny

Tematyka:

TEORIA – Nabór, selekcja do klas sportowych szkół podstawowychna przykładzie pracy, nauczycieli i trenerów Szkoły Podstawowej nr. 4 w Wałczu oraz osiągnięcia sportowe UKS Libero Wałcz ( dziewczynki i chłopcy )
Prowadzący:

mgr Agnieszka Niefiedowicz
mgr Adam Czaszyński

PRAKTYKA – Prewencja w siatkówce. Podstawy techniki odbić piłki sposobem górnym i dolnym w ćwiczeniach i zabawach.

Prowadzący zajęcia:

mgr Grzegorz Witkowski – trener klasy I w piłce siatkowej, absolwent AWF, dyr Liceum Ogólnokształcącym Mistrzostwa Sportowego w Piłce Siatkowej w Pile i trener młodzików w klubie UKS SMS JOKER Piła, Koordynator Wojewódzki w ramach projektu Siatkarskie Ośrodki Szkolne.

mgr Tomasz Aszemberg – trener klasy II w piłce siatkowej, absolwent AWF, trener w Liceum Ogólnokształcącym Mistrzostwa Sportowego w Piłce Siatkowej w Pile i trener juniorów w klubie UKS SMS JOKER Piła, nauczyciel siatkówki w ramach projektu Siatkarskie Ośrodki Szkolne.

mgr Marek Malinowski – trener klasy II w piłce siatkowej, absolwent AWF, trener w Liceum Ogólnokształcącym Mistrzostwa Sportowego w Piłce Siatkowej w Pile i trener kadetów w klubie UKS SMS JOKER Piła, nauczyciel siatkówki w ramach projektu Siatkarskie Ośrodki Szkolne.
Ogólne informacje organizacyjne:

udział w konferencji jest bezpłatny,
wydane zostaną zaświadczenia o udziale w konferencji,
zajęcia będą miały charakter teoretyczno-praktyczny z wykorzystaniem rzutnika multimedialnego i z udziałem w ćwiczeniach zawodników UKS SMS JOKER PIŁA w kategorii młodzik,
zaprezentowane zostaną ćwiczenia nie wymagające posiadania w szkole specjalistycznego sprzętu treningowego jak i te z jego wykorzystaniem,
SERDECZNIE ZAPRASZAMY:

Zgłoszenia prosimy dokonać drogą mailową bądź telefoniczną na podane niżej dane kontaktowe:

Tomasz Aszemberg – tomekaszemberg@wp.pl telefon: 603 080 110
Grzegorz Witkowski – witkowskigreg@wp.pl telefon: 502 685 501

Brak zgłoszenia nie wyklucza z możliwości udziału w konferencji.

Liczymy na Państwa zainteresowanie.

ZAPEWNIAMY WYSOKI PROFESJONALIZM SZKOLENIA

Z poważaniem

Dyrektor LO Mistrzostwa Sportowego w Piłce Siatkowej w Pile – mgr Grzegorz Witkowski.

Trenerzy: Tomasz Aszemberg, Marek Malinowski

Udostępnij

Facebook

Więcej wpisów

“ŁĄCZY NAS PAMIĘĆ…”

Kolejny raz Uczniowie LO MS upamiętnili rocznicę Powstania w getcie warszawskim (16.04.1943 r). Podobnie jak w ubiegłym roku, uczestniczyliśmy w akcji edukacyjnej zorganizowanej przez Muzeum POLIN.

TURBOLANDESKUNDE

19 kwietnia 2024 odbył się drugi etap Konkursu Turbolandeskunde, wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego- Szwajcaria, naszą szkołę reprezentowała trzyosobowa grupa w składzie: Kamila Borowiec

MŁODZIEŻOWA RADA POWIATU

15.04 odbyła się pierwsza sesja Młodzieżowej Rady Powiatu w Pile I kadencji. Liczy ona 11 radnych wybranych głosami uczniów szkół ponadpodstawowych. Podczas pierwszych obrad nowi