Kamil Gromadzki zagra w 1 lidze!

Kamil Gromadzki (rocznik 1996), wychowanek UKS SMS Jokera Piła, absolwent Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Piłce Siatkowej w Pile od przyszłego sezonu będzie grał w 1 lidze! Kamil po zakończeniu szkolenia młodzieżowego w Pile kontynuował karierę w jednym z najsilniejszych klubów drugoligowych – KS Norwid Częstochowa.To właśnie zespół spod Jasnej Góry zajmie miejsce wycofującej się z rozgrywek I-ligowych ekipy Campera Wyszków. “Longer” swoją postawą na drugoligowych boiskach zyskał na tyle uznania w oczach trenerów i władz Norwida, że te mimo ogólnych wzmocnień drużyny na przyszły sezon, postanowiły przedłużyć z nim kontrakt. Kamil trenuje pod okiem znakomitego trenera m.in. AZS-u Częstochowa – Radosława Panasa, oprócz tego w sztabie szkoleniowym Norwida jest Mistrz Świata z 1974 roku – Stanisław Gościniak.

“Longer” gratulacje, życzymy sukcesów i spełnienia marzeń! Jak najwyższych lotów nad siatką!

KINO PO ANGIELSKU

Wyjście do kina na projekcję filmu „Indiana Jones i artefakt przeznaczenia” w oryginalnej wersji. 11.03 uczniowie klas 1A, 2ASK oraz 3 SK wzięli udział w

ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA

Wczoraj obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia i Dzień Pracownika Służby Zdrowia, które ustanowiono 7 kwietnia, w rocznicę powstania w 1948 r.Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Kwiecień jest