UKS SMS Joker Piła Mistrzem Wielkopolskiej III ligi !!!

Uczniowie UKS SMS Joker Piła pokonali w rewanżowym spotkaniu finałowym drużynę SPS-u Słupca i tym samym zostali mistrzami III ligi województwa wielkopolskiego oraz zapewnili sobie awans z 1. miejsca do baraży otwierających drzwi do awansu do II ligi!

Jest to bez wątpienia olbrzymi sukces pilskich siatkarzy oraz trenera Tomasza Aszemberga, gdyż zespół składa się jedynie z uczniów Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego. Joker podczas pierwszego spotkania ze Słupcą wygrał na swoim parkiecie po bardzo nerwowym spotkaniu 3:2. Dzisiaj podopieczni trenera Aszemberga szybciej postawili “kropkę nad i”, bo wygrali 3:1 i wracają do grodu Staszica z pucharem i złotymi medalami!

SPS Słupca – UKS SMS Joker Piła 1:3 (22:25, 25:19, 17:25, ?:25)

Gratulacje!