Matura 2020/2021 START !!!

Oj za dzień matura…

Nie! To już matura….!

Wg kalendarza egzaminów maturalnych 4 maja to dzień, kiedy abiturienci mierzą się z maturą z języka polskiego na poziomie podstawowym.

Nim uczniowie za zamkniętymi drzwiami sali egzaminacyjnej, w obecności jedynie członków zespołu nadzorującego, pełni emocji, otworzyli arkusze, zostali poproszeni o potwierdzenie kompletnościwniesionych na salę paczek z materiałami egzaminacyjnymi. Przypomniano im także przed rozpoczęciem egzaminu o zachowaniu środków ostrożności oraz przestrzeganiu wszelkich maturalnych procedur.