Matura 2020/2021 START !!!

Oj za dzień matura…

Nie! To już matura….!

Wg kalendarza egzaminów maturalnych 4 maja to dzień, kiedy abiturienci mierzą się z maturą z języka polskiego na poziomie podstawowym.

Nim uczniowie za zamkniętymi drzwiami sali egzaminacyjnej, w obecności jedynie członków zespołu nadzorującego, pełni emocji, otworzyli arkusze, zostali poproszeni o potwierdzenie kompletnościwniesionych na salę paczek z materiałami egzaminacyjnymi. Przypomniano im także przed rozpoczęciem egzaminu o zachowaniu środków ostrożności oraz przestrzeganiu wszelkich maturalnych procedur.

Udostępnij

Share on facebook
Facebook

Więcej wpisów

TURNIEJ TOWARZYSKI

12 stycznia w Powiatowej Hali Sportowej rozegrany został towarzyski turniej, w którym zmierzyli się zawodnicy klubów z Międzyrzecza, Bydgoszczy i Piły. Choć wszystkie drużyny wykazały

#Powstanie Wielkopolskie 1918-1919

27 grudnia 1918 roku w Poznaniu wybuchło Powstanie Wielkopolskie trwające do 16 lutego 1919 roku, zwieńczone zwycięstwem Wielkopolan. Dzięki temu zrywowi Wielkopolska została włączona w granice niepodległego

Wigilijne spotkanie klasy 1SK

W ostatnim tygodniu zajęć w trybie stacjonarnym przed świętami, klasa 1SK zorganizowała na godzinie wychowawczej spotkanie wigilijne, podczas którego uczniowie wymienili się drobnymi świątecznymi upominkami.