Zakończenie roku szkolnego klasy III LOMS.

30 kwietnia uczniowie klasy trzeciej oficjalnie zakończyli rok szkolny 2020/2021, a tym samym, trzyletnią naukę w Liceum Ogólnokształcącym Mistrzostwa Sportowego w Piłce Siatkowej w Pile.
By zachować procedury bezpieczeństwa sanitarnego wręczenie świadectw miało miejsce w nowo-wybudowanej hali naszego liceum przy ulicy W. Pola 11, która dzięki swej przestronności zapewniła nam tak istotny w dobie pandemii dystans społeczny.

Wśród zaproszonych do wirtualnego udziału w zakończeniu roku gości znaleźli się Starosta Pilski, Pan Eligiusz Komarowski, Dyrektor Kuratorium Oświaty Delegatura w Pile , Pan Mirosław Dzieniszewski oraz Dyrektor Wydziału Oświaty w Pile, Pani Monika Marchut-Grzybowska.

W uroczystości wzięli także udział przedstawiciele grona pedagogicznego oraz trenerów.
By integrować społeczność LOMS, transmisję na żywo z przebiegu uroczystości śledzili także uczniowie klas młodszych.
Zapraszamy do obejrzenia filmowej relacji z tego wydarzenia na naszym Facebook’u oraz na YouTube.

KINO PO ANGIELSKU

Wyjście do kina na projekcję filmu „Indiana Jones i artefakt przeznaczenia” w oryginalnej wersji. 11.03 uczniowie klas 1A, 2ASK oraz 3 SK wzięli udział w

ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA

Wczoraj obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia i Dzień Pracownika Służby Zdrowia, które ustanowiono 7 kwietnia, w rocznicę powstania w 1948 r.Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Kwiecień jest