Mikołajkowy turniej minisiatkówki !

W dniu 06.12.2014 r. (sobota, Mikołajki ) zapraszamy sympatyków siatkówki i nie tylko na I TURNIEJ MINI SIATKÓWKI CHŁOPCÓW ( roczniki 2002 i 2003). Organizator UKS SMS JOKER PIŁA przy wsparciu Urzędu Miasta Piła i LO Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Piłce Siatkowej w Pile, przygotował wiele atrakcji w tym dniu, zgodnie z tradycją Mikołajek. Będą medale i puchary dla najlepszych drużyn, dyplomy, koszulki i inne pamiątki dla dzieciaków. Chcemy aby każdy z uczestników wyjechał z głową pełną wrażeń ale też i z jakąś pamiątką.

Przy okazji turnieju, będzie przeprowadzony pokaz szkoleniowo-specjalistyczny dla nauczycieli szkól podstawowych w tematyce mini piłki siatkowej. Prowadzić go będą szkoleniowcy i trenerzy Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Piłce Siatkowej w Pile.

Uroczyste otwarcie odbędzie się o godzinie 10.00
O godzinie 10.15 rozpocznie się pokaz szkoleniowy.
Godzina 11.00 rozpoczęcie turnieju gry eliminacyjne
Około godziny 14.00 – 15.00 gry półfinałowe i finały
Planowane zakończenie turnieju z wręczaniem nagród godzina 15.00

Wszystkie uroczystości oraz rozgrywki turniejowe odbędą się w Hali Sportowej, ul.Bydgoska 80 B (obok stadionu żużlowego).

Serdecznie zapraszamy !

Udostępnij

Share on facebook
Facebook

Więcej wpisów

TURNIEJ TOWARZYSKI

12 stycznia w Powiatowej Hali Sportowej rozegrany został towarzyski turniej, w którym zmierzyli się zawodnicy klubów z Międzyrzecza, Bydgoszczy i Piły. Choć wszystkie drużyny wykazały

#Powstanie Wielkopolskie 1918-1919

27 grudnia 1918 roku w Poznaniu wybuchło Powstanie Wielkopolskie trwające do 16 lutego 1919 roku, zwieńczone zwycięstwem Wielkopolan. Dzięki temu zrywowi Wielkopolska została włączona w granice niepodległego

Wigilijne spotkanie klasy 1SK

W ostatnim tygodniu zajęć w trybie stacjonarnym przed świętami, klasa 1SK zorganizowała na godzinie wychowawczej spotkanie wigilijne, podczas którego uczniowie wymienili się drobnymi świątecznymi upominkami.