Mikołajkowy turniej minisiatkówki !

W dniu 06.12.2014 r. (sobota, Mikołajki ) zapraszamy sympatyków siatkówki i nie tylko na I TURNIEJ MINI SIATKÓWKI CHŁOPCÓW ( roczniki 2002 i 2003). Organizator UKS SMS JOKER PIŁA przy wsparciu Urzędu Miasta Piła i LO Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Piłce Siatkowej w Pile, przygotował wiele atrakcji w tym dniu, zgodnie z tradycją Mikołajek. Będą medale i puchary dla najlepszych drużyn, dyplomy, koszulki i inne pamiątki dla dzieciaków. Chcemy aby każdy z uczestników wyjechał z głową pełną wrażeń ale też i z jakąś pamiątką.

Przy okazji turnieju, będzie przeprowadzony pokaz szkoleniowo-specjalistyczny dla nauczycieli szkól podstawowych w tematyce mini piłki siatkowej. Prowadzić go będą szkoleniowcy i trenerzy Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Piłce Siatkowej w Pile.

Uroczyste otwarcie odbędzie się o godzinie 10.00
O godzinie 10.15 rozpocznie się pokaz szkoleniowy.
Godzina 11.00 rozpoczęcie turnieju gry eliminacyjne
Około godziny 14.00 – 15.00 gry półfinałowe i finały
Planowane zakończenie turnieju z wręczaniem nagród godzina 15.00

Wszystkie uroczystości oraz rozgrywki turniejowe odbędą się w Hali Sportowej, ul.Bydgoska 80 B (obok stadionu żużlowego).

Serdecznie zapraszamy !

KINO PO ANGIELSKU

Wyjście do kina na projekcję filmu „Indiana Jones i artefakt przeznaczenia” w oryginalnej wersji. 11.03 uczniowie klas 1A, 2ASK oraz 3 SK wzięli udział w

ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA