PIERWSZE TEGOROCZNE SUKCESY UCZNIÓW LOMS

KORAB CUP to Ogólnopolski a w przypadku wielu edycji również Międzynarodowy turniej Piłki Siatkowej oraganizowany w Pucku od 25 lat. 
Wrześniowy termin turnieju jest zachęcający dla wielu ośrodków siatkarskich ze względów szkoleniowych. 
Udział naszej młodzieży w tym turnieju staje się również małą tradycja, bowiem wzięliśmy w nim udział poraz czwarty. 

W dniach 17-19 września w Turnieju Korab CUP 2021, w malowniczym Pucku wzięła udział cała męska młodzieżowa społeczność naszej szkoły. Klub UKS SMS JOKER PIŁA wystawił do turnieju 4 drużyny. Wśród 20 drużyn nasze ekipy zajęły miejsce 1, 3, 5 i 7. 
Turniej był dla naszych uczniów i ich szkoleniowców świetną formą sprawdzenia dyspozycji drużynowych po obozie przygotowawczym i przed rozpoczynającym się sezonem sportowym. 

T.A.

Więcej galerii

Depresja- choroba podstępna !

Depresja nie jest sprawą poboczną. Depresja nie jest „młodzieżowym problemem” ani „sprawą kogoś słabszego”. To jest sprawa życia. Coraz częściej, niestety także dosłownie. Dotyka uczniów,

Bezpieczne Walentynki 2026

Akcja „Bezpieczne Walentynki” ma na celu poszerzyć wiedzę z zakresu profilaktyki HIV/AIDS, a przede wszystkim podnieść świadomość młodzieży wobec zagrożeń, jakie niosą ze sobą ryzykowne zachowania.„Święto

Dzień Bezpiecznego Internetu

10 lutego obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) – międzynarodową inicjatywę, której celem jest promowanie świadomego, odpowiedzialnego i bezpiecznego korzystania z sieci, szczególnie wśród młodzieży. Internet to dziś