Wizyta Przedszkolaków na Hali Sportowej

22 września grupa ‘Żabki’ z jednego z pilskich przedszkoli gościła na hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Piłce Siatkowej w Pile.

Grupę czterolatków, pod opieką pań- nauczycielek wychowania przedszkolnego, po hali oprowadził dyrektor LOMS, Pan Grzegorz Witkowski.

Jak na obiekt sportowy przystało, nie zabrakło też wśród atrakcji zaplanowanych dla Maluchów mini rozgrywek oraz iście sportowej rywalizacji.

Już na pierwszy rzut oka widać, że w grupie ‘Żabek’ rosną talenty sportowe, nasi przyszli uczniowie, następcy wielkich Mistrzów Siatkarskich.

KINO PO ANGIELSKU

Wyjście do kina na projekcję filmu „Indiana Jones i artefakt przeznaczenia” w oryginalnej wersji. 11.03 uczniowie klas 1A, 2ASK oraz 3 SK wzięli udział w

ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA

Wczoraj obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia i Dzień Pracownika Służby Zdrowia, które ustanowiono 7 kwietnia, w rocznicę powstania w 1948 r.Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Kwiecień jest