Samorząd Uczniowski 2021/2022

22.09 spośród członków Samorządu Uczniowskiego LOMS zostali wyłonieni jego liderzy.

SU liczy łącznie czternaście osób, a zasiadają w nim : Stanisław Gutowski 1 sk, Igor Bartol 1 sk, Franciszek Biegasiewicz 1 sk, Maja Świderska 1 sk, Jakub Grygorcewicz 2 sk, Kamil Celer 2 sk, Jakub Woźniak 2sk, Mikołaj Kamiński 2sk, Julia Cochór 2 sk, Bartosz Szczęsny 2sk, Paweł Sinoradzki 3sk, Kinga Furman 3sk, Anastazja Zadroga 3sk oraz Zuzanna Chowańska 3sk.

W drodze głosowania wyłoniono przewodniczącą SU, zastępcę oraz skarbnika. Role te w bieżącym roku szkolnym będą pełniły następujące osoby:

Przewodnicząca: Maja Świderska 1 sk
Wiceprzewodniczący: Franciszek Biegasiewicz 1 sk
Skarbnik: Zuzanna Chowańska 3 sk

KINO PO ANGIELSKU

Wyjście do kina na projekcję filmu „Indiana Jones i artefakt przeznaczenia” w oryginalnej wersji. 11.03 uczniowie klas 1A, 2ASK oraz 3 SK wzięli udział w

ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA

Wczoraj obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia i Dzień Pracownika Służby Zdrowia, które ustanowiono 7 kwietnia, w rocznicę powstania w 1948 r.Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Kwiecień jest

TRENINGI NABOROWE SPS

Ogłaszamy terminy treningów naborowych na kolejny sezon 2024/2025Jeśli chcesz zostać siatkarką, to koniecznie musisz pojawić się na profesjonalnym treningu siatkówki w SPS BoxPro Volley Dzięki temu