Powiatowe obchody Dnia Nauczyciela

15 października w MDK w Pile uroczyście obchodzono Powiatowy Dzień Komisji Edukacji Narodowej.

Tego dnia gospodarz uroczystości, Starosta Pilski, Pan Eligiusz Komarowski, wyróżnił wybranych nauczycieli Nagrodami Starosty, składając na ich ręce również życzenia dla całej społeczności pedagogów szkół Powiatu Pilskiego.

Wśród nagrodzonych tego dnia nauczycieli LOMS znaleźli się Pan Grzegorz Witkowski, dyrektor szkoły, Pani Aleksandra Krawczyk, anglista, wicedyrektor, Pani Wioletta Gaujard, polonista, wychowawca klasy 3 SMS oraz Pan Jacek Wysocki, trener męskiej siatkówki.

Spotkanie to było także wyśmienitą okazją by na ręce Starosty Pilskiego, Pana Eligiusza Komarowskiego oraz Dyrektorów szkół średnich w Pile złożyć podziękowania za pomoc w organizacji ogólnopolskiego rozpoczęcia Roku Szkolnego Siatkarskich Ośrodków Szkoleniowych, których symbolem były imienne statuetki wręczane przez Pana Dyrektora LOMS, Grzegorza Witkowskiego.

KINO PO ANGIELSKU

Wyjście do kina na projekcję filmu „Indiana Jones i artefakt przeznaczenia” w oryginalnej wersji. 11.03 uczniowie klas 1A, 2ASK oraz 3 SK wzięli udział w

ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA

Wczoraj obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia i Dzień Pracownika Służby Zdrowia, które ustanowiono 7 kwietnia, w rocznicę powstania w 1948 r.Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Kwiecień jest