Powiatowe obchody Dnia Nauczyciela

15 października w MDK w Pile uroczyście obchodzono Powiatowy Dzień Komisji Edukacji Narodowej.

Tego dnia gospodarz uroczystości, Starosta Pilski, Pan Eligiusz Komarowski, wyróżnił wybranych nauczycieli Nagrodami Starosty, składając na ich ręce również życzenia dla całej społeczności pedagogów szkół Powiatu Pilskiego.

Wśród nagrodzonych tego dnia nauczycieli LOMS znaleźli się Pan Grzegorz Witkowski, dyrektor szkoły, Pani Aleksandra Krawczyk, anglista, wicedyrektor, Pani Wioletta Gaujard, polonista, wychowawca klasy 3 SMS oraz Pan Jacek Wysocki, trener męskiej siatkówki.

Spotkanie to było także wyśmienitą okazją by na ręce Starosty Pilskiego, Pana Eligiusza Komarowskiego oraz Dyrektorów szkół średnich w Pile złożyć podziękowania za pomoc w organizacji ogólnopolskiego rozpoczęcia Roku Szkolnego Siatkarskich Ośrodków Szkoleniowych, których symbolem były imienne statuetki wręczane przez Pana Dyrektora LOMS, Grzegorza Witkowskiego.

INDEKS “START2STAR”

Przypominamy, że rejestracja do Programu Indeks Start2Star dobiega końca! To ostatni dzwonek, aby skorzystać z tej wyjątkowej okazji i dołączyć do grona stypendystów, którzy realizują swoje marzenia o

XVIII TYDZIEŃ  EDUKACJI  PROFILAKTYCZNEJ

Już po raz drugi młodzież LOMS uczestniczyła w Tygodniu Edukacji Profilaktycznej organizowanym przez ZSG od 18 lat. W dniu 17.05.24r. odbył festyn sportowo-rekreacyjny „Sport zamiast

TYDZIEŃ EDUKACJI PROFILAKTYCZNEJ

W dniach 17-23.05.2024r. uczniowie naszej szkoły będą uczestniczyć w organizowanym w ZSG już po raz osiemnasty Tygodniu Edukacji Profilaktycznej. W jego ramach młodzież bedzie uczestniczyć

MATURY TRWAJĄ…

Dzisiaj trzeci dzień Egzaminu Maturalnego – J. Angielski. Trzymamy kciuki do końca za naszych Maturzystów!!