Powiatowe obchody Dnia Nauczyciela

15 października w MDK w Pile uroczyście obchodzono Powiatowy Dzień Komisji Edukacji Narodowej.

Tego dnia gospodarz uroczystości, Starosta Pilski, Pan Eligiusz Komarowski, wyróżnił wybranych nauczycieli Nagrodami Starosty, składając na ich ręce również życzenia dla całej społeczności pedagogów szkół Powiatu Pilskiego.

Wśród nagrodzonych tego dnia nauczycieli LOMS znaleźli się Pan Grzegorz Witkowski, dyrektor szkoły, Pani Aleksandra Krawczyk, anglista, wicedyrektor, Pani Wioletta Gaujard, polonista, wychowawca klasy 3 SMS oraz Pan Jacek Wysocki, trener męskiej siatkówki.

Spotkanie to było także wyśmienitą okazją by na ręce Starosty Pilskiego, Pana Eligiusza Komarowskiego oraz Dyrektorów szkół średnich w Pile złożyć podziękowania za pomoc w organizacji ogólnopolskiego rozpoczęcia Roku Szkolnego Siatkarskich Ośrodków Szkoleniowych, których symbolem były imienne statuetki wręczane przez Pana Dyrektora LOMS, Grzegorza Witkowskiego.

Konkurs ‘NIE DAJ SZANSY AIDS’

Jakub Majewski, uczeń klasy 3SMS, reprezentował naszą szkołę w powiatowym etapie wojewódzkiego konkursu na infografikę pod hasłem ‘Nie daj się AIDS’, organizowanym przez Państwową Inspekcję

Nowa siedziba sekretariatu szkoły

Informujemy, iż sekretariat LOMS został przeniesiony do budynku hali sportowej. Godziny pracy sekretariatu pozostają bez zmian, tj. 9.00-13.00.