Dbajmy o siebie wzajemnie

Depresja i zdrowie psychiczne

Wielkopolski Oddział Wojewódzki NFZ w ramach działań profilaktycznych przygotował materiał informacyjno – edukacyjny w postaci ulotki oraz krótkiego filmu na temat zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży z udziałem prof. dr hab. n. med. Filipa Rybakowskiego oraz Pani psycholog/psychoterapeutki Anny Napiórkowskiej.

W przygotowanym materiale poruszone zostały kwestie związane z objawami depresji, jak możemy jej zapobiegać, jaki wpływ na dzieci i młodzież miała izolacja związana z pandemią oraz jak wspierać i przeciwdziałać zaburzeniom psychicznym, jaką rolę w tym procesie odgrywa rodzina.

Link do filmu: https://www.facebook.com/ProfilaktykaWielkopolska/videos/1295814857516567

Konkurs ‘NIE DAJ SZANSY AIDS’

Jakub Majewski, uczeń klasy 3SMS, reprezentował naszą szkołę w powiatowym etapie wojewódzkiego konkursu na infografikę pod hasłem ‘Nie daj się AIDS’, organizowanym przez Państwową Inspekcję

Nowa siedziba sekretariatu szkoły

Informujemy, iż sekretariat LOMS został przeniesiony do budynku hali sportowej. Godziny pracy sekretariatu pozostają bez zmian, tj. 9.00-13.00.