Powiatowe Targi Edukacyjne

W sobotę 19 marca, w Powiatowej Hali Sportowej, odbyły się Powiatowe Targi Edukacyjne.

Były one okazją dla ósmoklasistów i ich rodziców do zapoznania się z ofertę edukacyjną Powiatu Pilskiego i pilskiej oświaty, umożliwiającą wybór szkoły gwarantującej edukację i realizację pasji czy zainteresowań.

Nasze liceum znalazło się wśród szkół prezentujących swoją ofertę edukacyjną

“ŁĄCZY NAS PAMIĘĆ…”

Kolejny raz Uczniowie LO MS upamiętnili rocznicę Powstania w getcie warszawskim (16.04.1943 r). Podobnie jak w ubiegłym roku, uczestniczyliśmy w akcji edukacyjnej zorganizowanej przez Muzeum POLIN.

TURBOLANDESKUNDE

19 kwietnia 2024 odbył się drugi etap Konkursu Turbolandeskunde, wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego- Szwajcaria, naszą szkołę reprezentowała trzyosobowa grupa w składzie: Kamila Borowiec

MŁODZIEŻOWA RADA POWIATU

15.04 odbyła się pierwsza sesja Młodzieżowej Rady Powiatu w Pile I kadencji. Liczy ona 11 radnych wybranych głosami uczniów szkół ponadpodstawowych. Podczas pierwszych obrad nowi