POŻEGNANIE KLASY 4SK

28 kwietnia, na Hali Sportowej, odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego klasy 4sk, podczas której gościliśmy Starostę Pilskiego, Pana Eligiusza Komarowskiego, grono pedagogiczne LOMS, przedstawicieli Rady Rodziców, maturzystów wraz z rodzicami.

Najlepszym uczniom wręczono nagrody za wysokie wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe.

Uroczystość przygotowaną przez klasę 3sk pod opieką wychowawcy, Pani Hanny Słodowicz, uświetnił występ muzyczny ucznia kl.1A, Kuby Ostrowskiego.

Fotorelacja: Agata Krauz, kl. 2sk.

A.K.

BEZPIECZNE WALENTYNKI

Jak co roku, przeprowadzamy akcję informacyjno-edukacyjną pod hasłem „Bezpieczne Walentynki 2024”. Przed nami święto wszystkich zakochanych, święto miłości –Walentynki, które corocznie obchodzone jest w dniu

POCZTA WALENTYNKOWA

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego pełnili dziś rolę kupidynów doręczając pocztę od adoratorów uczniom naszej szkoły.

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

Zapraszamy do udziału w akcji pt. “Dzień Bezpiecznego Internetu”. Wszystkie zajęcia dostępne w formie cyfrowej on-line od 6 lutego do końca marca. Polecamy min.: Na

POCZTA WALENTYNKOWA

Z okazji 14 lutego Samorząd Uczniowski organizuje Pocztę Walentynkową. Każdy kto chcę wysłać Walentynkę dla swojej sympatii będzie miał taką możliwość. Wystarczy zanieść wypisaną kartkę