POŻEGNANIE KLASY 4SK

28 kwietnia, na Hali Sportowej, odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego klasy 4sk, podczas której gościliśmy Starostę Pilskiego, Pana Eligiusza Komarowskiego, grono pedagogiczne LOMS, przedstawicieli Rady Rodziców, maturzystów wraz z rodzicami.

Najlepszym uczniom wręczono nagrody za wysokie wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe.

Uroczystość przygotowaną przez klasę 3sk pod opieką wychowawcy, Pani Hanny Słodowicz, uświetnił występ muzyczny ucznia kl.1A, Kuby Ostrowskiego.

Fotorelacja: Agata Krauz, kl. 2sk.

A.K.

INDEKS “START2STAR”

Przypominamy, że rejestracja do Programu Indeks Start2Star dobiega końca! To ostatni dzwonek, aby skorzystać z tej wyjątkowej okazji i dołączyć do grona stypendystów, którzy realizują swoje marzenia o

XVIII TYDZIEŃ  EDUKACJI  PROFILAKTYCZNEJ

Już po raz drugi młodzież LOMS uczestniczyła w Tygodniu Edukacji Profilaktycznej organizowanym przez ZSG od 18 lat. W dniu 17.05.24r. odbył festyn sportowo-rekreacyjny „Sport zamiast

TYDZIEŃ EDUKACJI PROFILAKTYCZNEJ

W dniach 17-23.05.2024r. uczniowie naszej szkoły będą uczestniczyć w organizowanym w ZSG już po raz osiemnasty Tygodniu Edukacji Profilaktycznej. W jego ramach młodzież bedzie uczestniczyć

MATURY TRWAJĄ…

Dzisiaj trzeci dzień Egzaminu Maturalnego – J. Angielski. Trzymamy kciuki do końca za naszych Maturzystów!!