RÓŻOWY PAŹDZIERNIK

W dniu 10 października br. uczennice klasy 2SK Agata Kozłowska, Weronika Donder, Agata Krauz oraz Angelika Goździewska wraz z uczennicami Zespołu Szkół Gastronomicznych w Pile, brały udział w Powiatowych Obchodach Dnia Zdrowia Piersi, pod opieką pedagogów pani Marzeny Raźniewskiej -Nalepy oraz pani Agnieszki Lipki-Kozanki, w sali widowiskowej Centrum Powiatowym „Iskra” w Pile. Honorowym patronatem objęli to wydarzenie: Eligiusz Komarowski – Starosta Pilski oraz Prezydent Miasta Piły- Piotr Głowski. Obchody zostały zorganizowane przez Państwową Powiatową Inspekcję Sanitarną w Pile, Stowarzyszenie Pilski Klub Amazonek oraz Zespół Szkół przy Teatralnej w Pile. Uczennice oraz panie pedagog, miały okazję do zdobycia wiedzy na temat profilaktyki nowotworów piersi!

M.R.N.

BEZPIECZNE WALENTYNKI

Jak co roku, przeprowadzamy akcję informacyjno-edukacyjną pod hasłem „Bezpieczne Walentynki 2024”. Przed nami święto wszystkich zakochanych, święto miłości –Walentynki, które corocznie obchodzone jest w dniu

POCZTA WALENTYNKOWA

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego pełnili dziś rolę kupidynów doręczając pocztę od adoratorów uczniom naszej szkoły.

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

Zapraszamy do udziału w akcji pt. “Dzień Bezpiecznego Internetu”. Wszystkie zajęcia dostępne w formie cyfrowej on-line od 6 lutego do końca marca. Polecamy min.: Na

POCZTA WALENTYNKOWA

Z okazji 14 lutego Samorząd Uczniowski organizuje Pocztę Walentynkową. Każdy kto chcę wysłać Walentynkę dla swojej sympatii będzie miał taką możliwość. Wystarczy zanieść wypisaną kartkę