Targi edukacyjne

Pilskie Targi Edukacyjne dla gimnazjalistów odbyły się 17 marca, w sobotę, w hali sportowej Zespołu Szkól Gastronomicznych w Pile w godzinach od 10. do 14. Przedsięwzięcie zostało zrealizowane przez Wydział Oświaty Starostwa Powiatowego w Pile. Swoje oferty w postaci stanowisk wystawiły wszystkie szkoły ponadgimnazjalne z Powiatu Pilskiego. Nie zabrakło stanowiska Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Piłce Siatkowej w Pile objętego programem Siatkarskie Ośrodki Szkolne.Każde stanowisko przyciągało uwagę, żeby zainteresować gimnazjalistę.Uczniowie klas profilowanych przy Teatralnej pokazali się w strojach policyjnych, “gastronomika” częstowali słodkimi wypiekami, “mechanik” urządził wystawę prac, które skonstruowali sami uczniowie, mistrzowie klas sportowych urządzili pokazy gier. Udzielaniem szczegółowych informacji zajmowali się Dyrektor Szkoły Pan Grzegorz Witkowski, Sekretarz Szkoły Pani Justyna Wantusiak oraz wybrani uczniowie.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią wydarzenia