Gwiazdka z serca

Miło nam poinformować ,że maturzyści Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Piłce Siatkowej w Pile w składzie: Marta Dulat, Maksymilian Kluza, Oliwia Ludwiczak, Julia Rakowska, Angelika Przeciszowska i Joanna Goworek zaangażowali się w świąteczny konkurs pt” Gwiazdka dla Etiopii”. Wyróżniona praca uczniów wzbogaciła wystawę ozdób podczas tegorocznych szkolnych VI warsztatów bożonarodzeniowych w I Liceum Ogólnokształcącym. W tym roku wspieraliśmy 6 – letnią Tarikwę z Etiopii.

Serdecznie gratulujemy !!!

Dziękujemy i zachęcamy wszystkich chętnych do włączenia się w akcję za rok!