TELEFON ZAUFANIA

Ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów POMAGAMY (800 800 605) od 1 listopada br. zastąpiona będzie telefonem zaufania Rzecznika Praw Dziecka.

Nowy bezpłatny numer, pod którym dzieci i młodzież będą mogły otrzymać wsparcie psychologiczne, to:

800 12 12 12.

Telefon i czat internetowy będą czynne przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Czat nie wymaga logowania oraz instalowania żadnej aplikacji. Połączenia telefonicznie nadal pozostaną bezpłatne, a rozmówcy będą mieli zapewnioną dyskrecję i anonimowość.

Poniżej przekazujemy link do strony Rzecznika Praw Dziecka, na której znajdą Państwo wszystkie informacje związane z Dziecięcym Telefonem Zaufania RPD: https://brpd.gov.pl/dzieciecy-telefon-zaufania-rzecznika-praw-dziecka/

Konkurs ‘NIE DAJ SZANSY AIDS’

Jakub Majewski, uczeń klasy 3SMS, reprezentował naszą szkołę w powiatowym etapie wojewódzkiego konkursu na infografikę pod hasłem ‘Nie daj się AIDS’, organizowanym przez Państwową Inspekcję

Nowa siedziba sekretariatu szkoły

Informujemy, iż sekretariat LOMS został przeniesiony do budynku hali sportowej. Godziny pracy sekretariatu pozostają bez zmian, tj. 9.00-13.00.