ZGRUPOWANIE KADR KWM KNO WIELKOPOLSKI

W obiektach Powiatowej Hali Sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym Mistrzostwa Sportowego w Pile gościliśmy reprezentacje Kadr Wielkopolski KWM i KNO. Młodzi zawodnicy przyjechali na tygodniowe zgrupowanie w pierwszym tygodniu przerwy zimowej woj. wielkopolskiego. 

Bardzo dobre warunki do treningu i gościnność w internacie ZS Nafta dały możliwość poprawy umiejętności siatkarskich, odpoczynku od obowiązków szkolnych i radosnego bycia wśród rówieśników. W trakcie zgrupowania mieliśmy dodatkową atrakcję. 

Na specjalne zaproszenie przyjechał trener Konrad Cop, który doprowadził reprezentacje U-17, razem ze swoim sztabem szkoleniowym do złotych medali Mistrzostw Europy Wschodniej EVZA oraz brązowych medali Mistrzostw Europy. 

Z duża ciekawością przysłuchiwał się interesującemu wykładowi Starosta Pilski Pan Eligiusz Komarowski. Jako doświadczony międzynarodowy sędzia bokserski miał wiele wskazówek dla młodych sportowców. 

Spotkanie z trenerem młodzieżowych reprezentacji Polski było kolejnym dowodem ścisłej współpracy z PZPS i trenerami ogólnopolskiego programu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych.

                                                                                                     Grzegorz Witkowski

Więcej galerii

KADRA POLSKI W NASZYM LICEUM

Tym razem atuty treningowe naszej hali sportowej do celów zgrupowania szkoleniowego wykorzystali młodzi adepci z Kadry Polski U15. W dniach 1-4 października na hali sportowej

WIZYTA MINISTRA SPORTU I TURYSTYKI

Przy okazji wizyty w Pile Pan Kamil Bortniczuk Minister Sportu i Turystyki odwiedził naszą szkołę i spotkał się z uczniami LO MS podczas zajęć sportowych