ZŁOTO DLA NASZYCH JUNIORÓW !

źródło: https://www.canstockphoto.com/loop-able-gold-volleyball-cup-with-alpha-63786423.html

6 lutego 2022r. w Szamotułach rozegrane zostały finały siatkarskich Mistrzostw Wielkopolski Juniorów. Nasi zawodnicy, UKS SMS JOKER PIŁA, obronili zeszłoroczny tytuł Mistrza. Co więcej, turniej zakończyli z kompletem zwycięstw.

Wygrana w turnieju pozwoli naszej szkole być gospodarzem Ćwierćfinałów Mistrzostw Polski, które odbędą się w dniach 18-20 lutego 2022.

Podczas Mistrzostw Wielkopolski zostały także przyznane wyróżnienia indywidualne:

1. Kacper Garlicki – najlepszy przyjmujący
  2. Filip Domagalski- MVP Turnieju

Końcowa klasyfikacja Mistrzostw przedstawia się następująco:

1. UKS SMS JOKER PIŁA
  2. Enea Energetyk Poznań- Młodzież
  3. UKS Szamotulanin Szamotuły
  4. UKS Szamotulanin Szamotuły II

Dodajmy jeszcze, że nasza szkoła otrzymywała zaszczytny tytuł Mistrza Wielkopolski w następujących latach:

2021/22

2020/21

2017/18

2016/17

Serdecznie gratulujemy sukcesu Zawodnikom i Trenerom!

A.K.

“ŁĄCZY NAS PAMIĘĆ…”

Kolejny raz Uczniowie LO MS upamiętnili rocznicę Powstania w getcie warszawskim (16.04.1943 r). Podobnie jak w ubiegłym roku, uczestniczyliśmy w akcji edukacyjnej zorganizowanej przez Muzeum POLIN.

TURBOLANDESKUNDE

19 kwietnia 2024 odbył się drugi etap Konkursu Turbolandeskunde, wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego- Szwajcaria, naszą szkołę reprezentowała trzyosobowa grupa w składzie: Kamila Borowiec

MŁODZIEŻOWA RADA POWIATU

15.04 odbyła się pierwsza sesja Młodzieżowej Rady Powiatu w Pile I kadencji. Liczy ona 11 radnych wybranych głosami uczniów szkół ponadpodstawowych. Podczas pierwszych obrad nowi